ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Випущено незвичайний путівник Україною: «#MadeinUkraine. Купуй, смакуй, мандруй»

Велика Епоха

Наприкінці грудня в київській книгарні «Буква» відбулася презентація незвичайного путівника кращими українськими установами та місцевими виробництвами — «#MadeinUkraine. Купуй, смакуй, мандруй».

#img_center_nostream#У роботі над книгою брали участь автори проектів «У пошуках Made in Ukraine» Юлія Савостіна, «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна і гастро-експертка Аврора Огородник, розповідає «Хмарочос».

#img_center_nostream#Книга «#MadeinUkraine. Купуй, смакуй, мандруй» поділена на три відповідні розділи: подорожі, українська продукція та локальна українська кухня. Загальний обсяг книги — 256 сторінок. Автори діляться фотографіями з експедицій, цікавими історіями, рекомендують маловідомі улюблені місця України.

Ця книга — нестандартний путівник, у якому зібрані історії людей із різних областей України. Він поділений на частини за тематикою та географічними напрямками.

#img_center_nostream#Юлія Савостіна розповідає: «На початку у нас було десь 135 об’єктів, на кожний припадало десь 45 розділів, у результаті залишилось 103. Спочатку передбачалось, що я відповідатиму за все найгарніше, Лала за мандри, а Аврора за місцеву гастрономію. У процесі все змінилось, кожна обирала у розділі з огляду на любов до того чи іншого місця. Тому, коли ви читатимете, ви не помітите чіткої градації авторів по розділах.

#img_center_nostream#У майбутньому планується перекласти книгу на англійську, німецьку та французьку мови. Автори сподіваються, що переклад встигнуть зробити упродовж чотирьох місяців.