• Елітний папір із перероблених кавових стаканчиків — рішення з Великобританії

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 26 грудня 2017 року

У Великобританії елітний виробник паперу James Cropper Paper розробив спосіб перетворення використаних кавових стаканчиків на нові паперові та пластмасові вироби.

Знаходження нових способів утилізації постійно зростаючої кількості відходів призвело до розробки таких ідей, як пляшка, яку можна компостувати, і багаторазові смарт-чашки. У Великобританії елітний виробник паперу співпрацює з переробниками для виробництва високоякісного паперу із перероблених чашок.

James Cropper Paper — розробники ексклюзивного паперу для престижних брендів з усього світу. У 2013 році компанія відкрила об'єкт, присвячений новому Cupcycling — першому у світі процесу рециркуляції стаканчиків. Раніше використані стаканчики було складно переробляти через комбінацію в них паперу та пластику. Щоб подолати ці труднощі, у новому процесі використовується унікальне рішення для рециркуляції та створення замкнутого циклу.

Нещодавно James Cropper Paper співпрацював з елітарним універмагом Selfridges. Вони перетворювали одноразові кавові чашки зі свого магазину на папір, що використовується для створення портретних жовтих сумок.

Після використання одноразові стаканчики із залу та офісів Selfridges «перекидаються, перевертаються і складаються» — цей процес забезпечує злив залишків рідини та відокремлює кришку, втулку і стаканчик. Потім партнер з екологічних рішень Veolia доставляє стаканчики на завод з виробництва James Cropper Paper.

На заводі паперове волокно відділяють від поліетилену, причому папір використовується для створення нових пакетів Selfridges та інших елітних предметів, які потім також можна переробити. А поліетилен переробляють на такі речі, як пластикові трубки та ізоляція для кабелю.

Щорічно у Великобританії викидають приблизно 2,5 млрд стаканчиків і, якщо вийде переробляти хоча б частину цього, це буде величезний стрибок уперед із вирішенням проблеми стійкості.

У прес-релізі керуючий директор James Cropper Стів Адамс (Steve Adams) зазначив, що завод «на сьогодні переробляє понад 6 мільйонів використаних стаканчиків — очікується, що число партнерів, таких як Selfridges, Veolia та інші, продовжить рости».

Він додав, що James Cropper «більш ніж підготовлений до того, щоб впоратися з таким бумом: наразі завод має можливість переробляти 500 млн паперових стаканчиків щороку».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...