• Українців Закарпаття запрошують на конкурс «Деревина для енергії»

  • Понеділок, 22 січня 2018 року

У Закарпатті та на Львівщині проходить конкурс «Деревина для енергії». Жителі цих областей можуть запропонувати свої ідеї та інновації з використання деревної біомаси для виробництва тепла або електроенергії.

Конкурс «Деревина для енергії» проводять Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА та Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА», повідомляється на сайті держадміністрації.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах». Його мета — підтримати перехід українського гірського регіону до надійного незалежного енергопостачання через оцінку сталого енергетичного потенціалу деревини та пошук можливостей ефективного використання місцевих поновлюваних джерел енергії.

Хто може взяти участь у конкурсі? Це фізичні особи, що представляють домогосподарство, суспільство або групу осіб, а також юридичні особи будь-якої організаційної форми та власності.

На конкурс можна подавати проекти, які реалізуються на території Львівської та Закарпатської областей.

На переможців чекають призи — прилади, обладнання, виготовлення технічних умов та проектно-кошторисної документації для поліпшення використання деревини для виробництва енергії та впровадження заходів з енергоефективності.

1 місце — приз на суму до 1300 ₣ і участь у тренінгу від Інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в Мукачево (захід обирається переможцем).

2 місце — приз на сумму до 1000 ₣.

3 місце — приз на сумму до 700 ₣.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку українською мовою на 4-х аркушах формату А-4 до 15 лютого 2018 року на електронну почту — radmila.ustych@forza.org.ua.

Організатори просять до листа прикріпити фотографії, що відображають кращу практику.

Переможців визначить конкурсний комітет, що складається із представників ГО ФОРЗА, Інституту WSL (Швейцарія), Національного лісотехнічного університету України, Центру розвитку та навколишнього середовища Бернського Університету (Швейцарія), Державного університету Пенсільванії (США), за такими критеріями як тематична відповідність, ефективність, вплив і сталість. Максимальна кількість балів — 40.

Результати конкурсу будуть відомі 15 березня 2018 року. Учасників, заявки яких відповідають всім вимогам, але не перемогли, планують запросити на спільну зустріч-знайомство, яка відбудеться навесні, компенсувавши витрати на транспорт і харчування.

Додаткову інформацію можна дізнатися тут або за телефоном: +38 (032) 261-21-77.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...