• Що проростає під вулицями Парижа? Cycloponics відкрив органічну підземну ферму

  • Понеділок, 22 січня 2018 року


У занедбаному районі Парижа з'явилася підземна ферма, де вирощують салати, трави та гриби, використовуючи гідропонні методи. Таким способом стартап Cycloponics

намагається привнести органічне землеробство у занедбані міські райони.
У Ла-Шапель, районі на півночі Парижа, під старою парковкою побудували підземну ферму. Тут стартап внутрішнього сільського господарства Cycloponics буде вирощувати гриби, салати і трави на гідропоніці. Цим методом рослини вирощують у багатій поживними речовинами воді під низькоенергетичними світлодіодами без використання ґрунту або природного сонячного світла.

Ферма площею 335 м2 під назвою La Caverne вже почала виробництво устриць, шиітаке і паризьких грибів і у майбутньому почне вирощувати салатний цикорій. Продукція буде продаватися на ринки та у ресторани і доставлятися на велосипеді.

Концепція підземної ферми була створена підприємцями Теофілом Шампаньатом (Théophile Champagnat) і Жан-Ноель Герцем (Jean-Noël Gertz). Її мета — вивід ринкових садів у занедбані міські райони. Шампаньат і Герц хочуть, щоб їх ферма була прив'язана до життя свого кварталу і планують зрештою продавати продукцію за пільговими цінами місцевим жителям.

Cycloponics стверджує, що їх рецепт успіху полягатиме в догляді, який надається кожному виду рослин, вирощених у La Caverne. «Ми використовуємо аквапоніку для певних культур, вирощування на солом'яній або конопляній основі — для інших», — пояснює Шампаньат.

La Caverne — не перша ферма, яка буде побудована Cycloponics у занедбаних районах, — раніше цього року вони відкрили ферму у Страсбурзі в колишньому військовому бункері, а ще одна ділянка знаходиться у стадії розробки в підвалі будівлі соціального житла в Бордо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...