• «Укрзалізниця» приймає розрахунок за платіжними картками

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Середа, 17 січня 2018 року

Тепер оплатити вартість квитка в міжнародних касах ПАТ «Укрзалізниця» можна за допомогою платіжної картки. Поки ця послуга можлива тільки для 2 напрямків. Планується, що мережа міжнародних залізничних кас буде розширюватися.

Розраховуватися за допомогою картки за квитки в міжнародних касах ПАТ «Укрзалізниця» можна з 16 січня. Про це написав виконуючий обов'язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє Na chasi.

Для чого були введені ці зміни? Це дозволило усунути неузгодженості систем оплати між Україною та іншими державами. Раніше квитки на міжнародні потяги можна було купити тільки за готівку.

Нова послуга доступна поки тільки для напрямків Київ — Перемишль і Ковель — Холм.

Заплановане розширення мережі міжнародних квиткових кас почнеться із регіональної філії «Донецька залізниця». Каси з'являться в Слов'янську, Рубіжному, Краматорську, Маріуполі, Покровську та Лисичанську.

Зараз в «Укрзалізниці» є маршрути до таких країн ЄС, як Австрія, Польща, Словаччина, Румунія, Болгарія, Угорщина та Чехія — з пересадкою у Словаччині.

Також нещодавно «Укрзалізниця» приєдналася до порталу Е-Data і тепер тут можна дізнатися про рух коштів залізничної компанії та укладених договорах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...