• Світлодіодне вуличне освітлення: як селища обирають енергозбереження

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Вівторок, 16 січня 2018 року


Фото: oda.zt.gov.ua

Об'єднана територіальна громада Житомирщини та вінницьке місто Ладижин цього року повністю перейдуть на світлодіодне освітлення. Світлодіодні вуличні світильники є більш енергозберігаючими, що дозволить значно заощадити на електроенергії.

Цього року в місті Ладижин все зовнішнє освітлення буде замінено на світлодіодне. Це зроблять у рамках спільного проекту мерії та компанії-власника Челябінської ТЕС. Для цього мерія придбає в Китаї понад 1100 LED-світильників, які дозволять заощадити на електроенергії понад 500 тис. грн і поліпшити вуличне освітлення міста в цілому.
Загальна вартість проекту — 3 млн грн, 1/3 з яких виділяє інвестор, решта — бюджет міста, повідомляє Lada.fm.

А у Високівській об'єднаній територіальній громаді на Житомирщині в усіх п’яти населених пунктах (Городище, Осники, Високе, Забріддя та Щеніїв) уже замінили вуличне освітлення на LED, повідомляє Житомирська ОДА.

Це вдалося зробити за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У двох селах планується додатково встановити по кілька стовпів, щоб протягнути освітлення далі, туди, де його зараз немає.

Загальна вартість проекту склала близько 1,5 млн грн, більше половини з якої покрив Держфонд регіонального розвитку, а решту — близько 1/3 — місцевий бюджет.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...