• У Нью-Йорку створили їстівні соломинки для напоїв із морських водоростей

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Вівторок, 16 січня 2018 року


Фото: LOLIWARE/facebook.com

Нью-йоркський стартап LOLIWARE знайшов заміну одноразовим пластиковим соломинкам, які згодом перетворюються на величезну кількість сміття нарівні з іншими речами одноразового використання. Він створив соломинки з морських водоростей, які можна з'їсти після використання.

Величезна кількість пластику, яким сповнені полігони, моря і океани, хвилює багатьох активістів і пересічних людей. Хоча ми бачимо зусилля щодо усунення та повторного використання цього сміття, необхідно ще багато чого зробити для заміни пластику на більш безпечні «зелені» аналоги.


Фото: LOLIWARE/facebook.com

Стартап зі США LOLIWARE шукає заміну одноразовим пластиковим соломинкам у вигляді їстівного аналога, який може швидко розкладатися.

Таким чином у першу чергу винахідники прагнуть усунути одне з найбільших джерел цього пластику — одноразові соломинки.

Ґрунтуючись на своєму попередньому досвіді в розробці їстівних стаканчиків, компанія почала виробляти соломинки, зроблені в основному з морських водоростей — LOLISTRAW.

Морські водорості — це відповідна альтернатива пластику. По-перше, вони є поновлюваною сировиною. По-друге, під час росту вони поглинають CO2. По-третє, якщо після використання хтось не захоче з'їдати свою соломинку, він може просто викинути її в бак для органічних відходів, де вона швидко розкладеться під час процесу компостування.


Фото: LOLIWARE/facebook.com

LOLISTRAW будуть доступні в різних кольорах та смаках, але при цьому будуть мати класичний вид пластикових соломинок. Як показують тести, соломинки довговічні: у напоях вони «виживають» протягом 24 годин і мають дворічний термін придатності.

У планах компанії — створювати соломинки з додатковими поживними речовинами, щоб іще більше заохочувати користувачів використовувати їх замість пластикових.

На даний час LOLISTRAW шукає підтримки на Kickstarter. Очікується, що перші соломинки з водоростей з'являться у серпні 2018 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...