• 3D-друк із біопластику допомагає позбутися відходів

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Четвер, 11 січня 2018 року


Фото: ericklarenbeek.com

Голландська дизайнерська студія знайшла метод переробки промислових органічних відходів, таких як картопляний крохмаль і лушпиння какао, для створення біорозкладаних меблів, 3D-друкованих будинків і аксесуарів.

Студія Eric Klarenbeek експериментує з 3D-друкованими будинками, зробленими із суміші міцелію грибів та органічних відходів. Міцелій вирощується для використання в якості барвника і сполучного агента, який утримує біопластик після друку.

Натхненна викликом створення речей із життєвим циклом zero-waste, студійна команда створила веб-сайт, який зробить їх проекти більш доступними для широкої аудиторії.
 


Фото: ericklarenbeek.com

У довгостроковій перспективі метою компанії є створення мережі 3D-фабрик. Завдяки тому, що рух продовжує набирати обертів, 3D-фабрики нададуть виробникам спеціальний простір для друку, а також дозволять створювати замовлену продукцію на вимогу для більш стійкої бізнес-моделі.

Крім того, використовуючи для друку водорості, студія може виробляти будівельний матеріал, який навіть кращий, ніж вуглець-нейтральний. Це тому, що у процесі життя гриби поглинають вуглекислий газ з атмосфери.

Читайте далі:

3D-принтер надрукує органи для трансплантації

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...