• Що потрібно для імміграції до Польщі

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 11 січня 2018 року

ⓅПольща цікавить більшість наших співвітчизників зовсім не з проста. Адже, менталітет та звичаї цієї країни дуже схожу з нашими. Більш того, достатньо не так багато часу, щоб досконально розуміти, та навіть спілкуватися польською мовою. Але що ж потрібно для того, щоб іммігрувати до Польщі, поговоримо нижче.

Способи імміграції до Польщі

Звичайно, існує декілько варіантів, як отримати польське громадянство і стати повноправним членом країни.

По-перше, ви можете відправитись на навчання до польського університету, і тим самим затриматись у країні.

По-друге, одружитися з громадянином даної країни. Але, варто звернути увагу на те, що вам потрібно буде довести, що ваш брак та почуття щирі. У випадку, якщо шлюб визнають фіктивним, громадянства вам не бачити як власних вух.

Третій варіант - це знайти роботу у країні і як наслідок залишитись у ній назавжди. Так, в допомогу усім, хто прагне покращити рівень свого життя, буде сайт з пошуку роботи закордоном eurabota.ua

Якщо останній вихід вас зацікавив, тоді з'ясуймо, які вакансії мають попит і що треба мати та вміти, щоб отримати посаду.

Що треба знати, влаштовуючись на роботу задля пмж

Насправді усе простіше ніж здається на перший погляд і знайти роботу задля того, щоб потім залишитись у Польщі назавжди - це реальність, а не міф. Але, звертаємо вашу увагу, що простіше це буде зробити людині, що відправилась працювати закордон як справжній спеціаліст. Так, наприклад, якщо ви не кваліфікований спеціаліст, як наприклад кухар, будівник чи лікар, то знайти роботодавця доволі просто. Але мінусом буде те, що ви не знадобитесь йому більш ніж на рік.

Це як правило. Тобто, в результаті, ви збільшите розмір вашого гаманця, і це ніяким чином не зобразиться на ваших планах щодо переїзду.

Отже, якщо робота - це засіб отримати дозвіл на постійне проживання, тоді шукаємо компанію, яка буде готова прийняти вас у лави своїх робітників на довгий строк, бажано не менш ніж п’ять років.

Трудовий договір на п’ять років. Чому саме?

Кожен іммігрант може розраховувати на громадянство можливо лише через п’ять років. Тобто, мається на увазі, що пропрацювавши на протязі п'ятьох років, на законних засадах та довівши свою працездатність, ви можете отримати право на проживання. Потім, маючи на руках супровідний документ, вже можете претендувати на отримання дозволу на постійне місце проживання.

Вакансії

Звичайно, ви в змозі самостійно вичитувати інформацію та шукати роботодавців на просторах інтернету. Але, набагато простіше, зайти на наш сайт eurabota.ua та знайти розділ робота в Польщі. Тільки в нас дійсні, реальні пропозиції щодо працевлаштування, від справжніх компаній. Так, достатньо високооплачуваними вважаються такі професії:

  • кухар. Працюючи на даній посаді, ви зможете отримувати у середньому тисячу доларів у місяць. Важливо те, що ви повинні знатися в кулінарії та бути знайомими з різними видами кухонь. Крім того, роботодавець, побажає побачити рекомендації, а також, поцікавиться вашим попереднім досвідом роботи.
  • Будівельник. Ця вакансія має великий попит. Так, у середньому ви зможете отримувати теж приблизно 1000 у місяць.
  • Робота водієм. Особливо якщо мова йде про водіїв небезпечних вантажів.В місяць такий спеціаліст отримуватиме до 1,500 $.
  • Лікар. Вакансія яка відкрита завжди. Маючи великий досвід роботи, а також підтверджені дипломи та сертифікати, ваше матеріальне становище покращиться у середньому на 1, 5 - 2, 500 $.

Але, важливо зауважити, що такі спеціалісти як водії небезпечних вантажів та лікарі, повинні довести свої здібності та свою кваліфікацію, здобувши дипломи, які будуть на європейському рівні.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...