Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дизайнер з Каліфорнії створила колекцію ламп-медуз (ФОТО)

Понеділок, 8 червня 2020 року

Каліфорнійський дизайнер Роксі Рассел створила колекцію фантастично красивих ламп-медуз для інтер'єру Medusae Collection. Своїми роботами майстер нагадує всім про забруднення океанів і морів пластиком і надихає на вирішення цієї проблеми.

Очевидно, що натхнення для створення ламп Medusae Collection майстер черпала з океану.

«Океан — таке безмежне джерело натхнення для мене і багатьох інших людей у ​​всіх областях. На жаль, я також дуже стурбована станом його дуже складної екосистеми.

Я хотіла вивести на поверхню та висвітлити наростаючу проблему пластику, що забруднює наші океани, щоб надихнути людей на допомогу у вирішенні цієї проблеми. Вже існує плавучий острів пластикового сміття в Тихому океані, який у два рази більший за штат Техас. До 70% цього пластику знаходиться нижче поверхні, він розбитий на дрібні шматочки і стає токсичною частиною екосистеми. Незліченні риби та птахи помирають від того, що з'їдають ці шматочки замість їжі», — каже Роксі Рассел (Roxy Russell)

Хоча більшість людей вважає, що немає проблеми в тому, щоб використовувати пластикові пляшки, але вони не розуміють, що більша частина пластмаси, яка вже виготовлена, ніколи не буде перероблена.

«Часто, коли ми думаємо, що ми живемо у стилі „еко‟ або „зелений‟, ми турбуємося про те, що є на тій поверхні, де ми живемо... Своїми роботами я хотіла б надихнути людей заглянути трохи глибше», — зазначає дизайнер.

Хоча лампи Medusae Collection зроблені з пластику, але Роксі каже, що ПЕТ сам по собі — не злий матеріал, уся справа в тому, як ми його використовуємо:

«Лампи зроблені з тієї самої речовини, через яку я найбільше турбуюся щодо засмічення наших океанів! Вони виготовлені з ПЕТ, придатного для повторного використання пластику. Ми ніколи не зможемо повністю усунути щось настільки ж універсальне, як і пластмаса. Причина, за якою вона значною мірою використовується та вважається „екологічно чистою‟, полягає в тому, що ПЕТ безпечний, не токсичний, не має пластифікаторів і не містить важких металів. Звичайно, основна перевага цього полімеру в тому, що його можна переробити».

Використання пластику свідчить про те, як ми використовуємо наші технології.

Лампи з Medusae Collection виготовлені з матеріалів, які можна розділити для переробки, на відміну від гібридних матеріалів, які складні для утилізації.

Частини лампи щільно упаковані, щоб покупець міг зібрати їх разом. Це мінімізує обсяг простору для транспортування. Лампи дуже легкі, а це економить кошти на перевезення.

Відсоток продажів Medusae Collection буде пожертвувано на Океанську охорону Лос-Анджелеса, де вони і виробляються.

Таким чином, дизайн, мистецтво та творчість допомагають підтримувати обізнаність людей щодо актуальних проблем нашої планети.

Ще один неординарний проект, що розповідає про забруднення океанів пластиком — «Русалки ненавидять пластик».

Comments   

загрузка...