Середа, Жов 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дизайнер з Каліфорнії створила колекцію ламп-медуз (ФОТО)

Понеділок, 8 червня 2020 року

Каліфорнійський дизайнер Роксі Рассел створила колекцію фантастично красивих ламп-медуз для інтер'єру Medusae Collection. Своїми роботами майстер нагадує всім про забруднення океанів і морів пластиком і надихає на вирішення цієї проблеми.

Фото: roxyrussell.com
Очевидно, що натхнення для створення ламп Medusae Collection майстер черпала з океану.

«Океан — таке безмежне джерело натхнення для мене і багатьох інших людей у ​​всіх областях. На жаль, я також дуже стурбована станом його дуже складної екосистеми.

Фото: roxyrussell.com
Я хотіла вивести на поверхню та висвітлити наростаючу проблему пластику, що забруднює наші океани, щоб надихнути людей на допомогу у вирішенні цієї проблеми. Вже існує плавучий острів пластикового сміття в Тихому океані, який у два рази більший за штат Техас. До 70% цього пластику знаходиться нижче поверхні, він розбитий на дрібні шматочки і стає токсичною частиною екосистеми. Незліченні риби та птахи помирають від того, що з'їдають ці шматочки замість їжі», — каже Роксі Рассел (Roxy Russell)

Фото: roxyrussell.com
Хоча більшість людей вважає, що немає проблеми в тому, щоб використовувати пластикові пляшки, але вони не розуміють, що більша частина пластмаси, яка вже виготовлена, ніколи не буде перероблена.

«Часто, коли ми думаємо, що ми живемо у стилі „еко‟ або „зелений‟, ми турбуємося про те, що є на тій поверхні, де ми живемо... Своїми роботами я хотіла б надихнути людей заглянути трохи глибше», — зазначає дизайнер.

Фото: roxyrussell.com
Хоча лампи Medusae Collection зроблені з пластику, але Роксі каже, що ПЕТ сам по собі — не злий матеріал, уся справа в тому, як ми його використовуємо:

«Лампи зроблені з тієї самої речовини, через яку я найбільше турбуюся щодо засмічення наших океанів! Вони виготовлені з ПЕТ, придатного для повторного використання пластику. Ми ніколи не зможемо повністю усунути щось настільки ж універсальне, як і пластмаса. Причина, за якою вона значною мірою використовується та вважається „екологічно чистою‟, полягає в тому, що ПЕТ безпечний, не токсичний, не має пластифікаторів і не містить важких металів. Звичайно, основна перевага цього полімеру в тому, що його можна переробити».

Фото: roxyrussell.com
Використання пластику свідчить про те, як ми використовуємо наші технології.

Лампи з Medusae Collection виготовлені з матеріалів, які можна розділити для переробки, на відміну від гібридних матеріалів, які складні для утилізації.

Фото: roxyrussell.com
Частини лампи щільно упаковані, щоб покупець міг зібрати їх разом. Це мінімізує обсяг простору для транспортування. Лампи дуже легкі, а це економить кошти на перевезення.

Відсоток продажів Medusae Collection буде пожертвувано на Океанську охорону Лос-Анджелеса, де вони і виробляються.

Таким чином, дизайн, мистецтво та творчість допомагають підтримувати обізнаність людей щодо актуальних проблем нашої планети.

Фото: roxyrussell.com
Ще один неординарний проект, що розповідає про забруднення океанів пластиком — «Русалки ненавидять пластик».

Comments   

загрузка...