Вівторок, Лип 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створено біопластик із желатину та вугілля, який очищає повітря приміщень (ВІДЕО)

Середа, 14 жовтня 2020 року

Дослідники з Мексики знайшли спосіб боротьби із забрудненням повітря. Вони створили біопластик на основі желатину Restology, який можна використовувати багатьма способами, у тому числі в інтер'єрах і зовнішній обробці. Завдяки своїм властивостям він допомагає зменшити забруднення повітря.

Фото: springwise.com
Під час пошуку вирішення проблеми забруднення вже були розроблені різні технології та створені різні пристрої. Зокрема, пляшка для води, яку можна компостувати, і концентровані засоби для чищення, які зменшують кількість відходів.

Тепер вчені створили новий біопластик під назвою Restology, який допомагає зменшити забруднення повітря. Сам же Restology — це інструмент проектування: його можна використовувати як у внутрішньому, так і в зовнішньому дизайні будівель.

В основі біопластика — желатин зі свинячої шкіри. Решта — активоване вугілля, гліцерин і вода. Із цих речовин можна створювати кілька типів біопластиків.

Властивості Restology:

  • пористість — проникний для рідин та зовнішнього впливу;
  • електропровідність;
  • сила адгезії — матеріал легко прилипає до інших речовин і може використовуватися в якості покриття;
  • біорозкладніть — Restology може природно руйнуватися;
  • компостуємість — можливість безпечної утилізації після використання.

Restology можна використовувати в будинках як модульну систему у стінах і стелі для поглинання забруднювальних речовин у внутрішніх приміщеннях і на відкритому повітрі. Він дозволяє створювати альтернативну систему фасадів, розроблену відповідно до необхідного повітряного потоку.

Comments   

загрузка...