Четвер, Сер 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створено біопластик із желатину та вугілля, який очищає повітря приміщень (ВІДЕО)

Середа, 8 липня 2020 року

Дослідники з Мексики знайшли спосіб боротьби із забрудненням повітря. Вони створили біопластик на основі желатину Restology, який можна використовувати багатьма способами, у тому числі в інтер'єрах і зовнішній обробці. Завдяки своїм властивостям він допомагає зменшити забруднення повітря.

Під час пошуку вирішення проблеми забруднення вже були розроблені різні технології та створені різні пристрої. Зокрема, пляшка для води, яку можна компостувати, і концентровані засоби для чищення, які зменшують кількість відходів.

Тепер вчені створили новий біопластик під назвою Restology, який допомагає зменшити забруднення повітря. Сам же Restology — це інструмент проектування: його можна використовувати як у внутрішньому, так і в зовнішньому дизайні будівель.

В основі біопластика — желатин зі свинячої шкіри. Решта — активоване вугілля, гліцерин і вода. Із цих речовин можна створювати кілька типів біопластиків.

Властивості Restology:

  • пористість — проникний для рідин та зовнішнього впливу;
  • електропровідність;
  • сила адгезії — матеріал легко прилипає до інших речовин і може використовуватися в якості покриття;
  • біорозкладніть — Restology може природно руйнуватися;
  • компостуємість — можливість безпечної утилізації після використання.

Restology можна використовувати в будинках як модульну систему у стінах і стелі для поглинання забруднювальних речовин у внутрішніх приміщеннях і на відкритому повітрі. Він дозволяє створювати альтернативну систему фасадів, розроблену відповідно до необхідного повітряного потоку.

Comments   

загрузка...