• Перший у світі смарт-годинник для дітей створили в Сінгапурі — myFirst Fone

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Понеділок, 15 січня 2018 року


Фото: OAXIS/facebook.com

Сінгапурська компанія Oaxis створила переносний смартфон у вигляді наручного годинника для маленьких дітей myFirst Fone. Він допомагає батькам дізнаватися, де перебувають їхні діти, і має інші корисні функції безпеки, у тому числі відправлення SOS одним дотиком.

Сінгапурська компанія Oaxis взяла на себе турботу про батьків, які хочуть постійно оновлювати інформацію про місцезнаходження своїх дітей — вона створила смарт-годинник, спеціально призначений для маленьких дітей. Новий годинник myFirst Fone має безліч функцій безпеки.


Фото: OAXIS/facebook.com

MyFirst Fone — це компактний 3G-смартфон, який надягається на руку як годинник і має вбудовані функції безпеки. Користувачі можуть приймати та відповідати на голосові та відеодзвінки, як і у звичайному телефоні, але дзвінки та повідомлення можуть бути відправлені тільки на попередньо схвалені контакти, а всі дані зашифровані. У телефоні відсутня клавіатура, але можна отримувати тексти, а діти можуть відповідати за допомогою емоджі та голосових заміток.


Фото: OAXIS/facebook.com

Використовуючи додаток для смартфонів, призначений для перегляду, батьки можуть віддалено відслідковувати пересування своїх дітей і отримувати повідомлення, якщо дитина переміщається за межі заздалегідь дозволеної області. Батьки можуть також дистанційно отримати доступ до мікрофона годинника, щоб почути дитину.

Діти можуть відправити SOS одним дотиком і можуть з'єднатися з іншими сусідніми користувачами myFirst Fones, струшуючи зап'ястя. У myFirst Fone також є функції фітнес-трекера і анімований персонаж, який може розважати дитину. Годинники захищені від бризок і можуть працювати до 60 годин на одній зарядці.

На даний час myFirst Fone шукає підтримки на краудфандінговой платформі Kickstarter і сподівається почати свої поставки в березні 2018 року. Очікується, що годинник зрештою буде продаватися за ціною $159.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...