• Їжа до вашого порогу: створено перший у світі безпілотний продуктовий авто-магазин — Robomart

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 січня 2018 року


Фото: robomarts.com

Стартап зі США Robomart створив автономний продуктовий магазин на колесах, який доставляє їжу до порогу споживача. Зі створенням парку таких безпілотних автомобілів, оснащених системою попереднього замовлення, більше немає необхідності ходити до магазинів за покупками — тепер магазин сам приїде до вас.

Із початком експериментальної програми створення першого у світі безпілотного авто-магазину ринок автономних автомобілів здійснив ривок уперед.

Хоча світова продуктова індустрія має обороти близько $1 трлн, на даний час в інтернеті відбувається менш ніж 5% продажу продуктів.


Фото: robomarts.com

Виправити це вирішив стартап Robomart: він будує парк автономних транспортних засобів, розроблених як міні-магазини, які будуть ліцензувати для роздрібних торговців. Клієнти будуть використовувати додаток для запиту найближчого Robomart.

Як тільки авто прибуває, замовник розблоковує двері та вибирає те, що хоче. Потім потрібно просто закрити двері і Robomart відправиться до наступного клієнта.

Із використанням запатентованої технології «grab and go» Robomart буде відстежувати, що клієнти беруть, запам'ятовувати інформацію, а потім клієнтам будуть автоматично відправлятися квитанції.


Фото: robomarts.com

Авто-магазини Robomart є дітищем підприємця Алі Ахмеда (Ali Ahmed), засновника Lutebox — удостоєного нагород додатку, який дозволяє користувачам здійснювати покупки в режимі реального часу (у інтернеті).

Прем'єра прототипу Robomart відбулася на виставці Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі 9 січня 2018 року, а зараз компанія перебуває у процесі подачі заявки на отримання дозволу від California Autonomous Vehicle Testing Permit and License.

На даний час компанія приймає заявки від продавців, охочих спонсорувати пілотну програму в районі затоки Сан-Франциско. Robomarts буде повністю електричним, компанія буде співпрацювати із провідним постачальником зарядних станцій EV. На додаток до зручності Robomart заявляє, що система дозволить роздрібним торговцям розширювати площу зони обслуговування без початкових капітальних витрат. Також реалізатори продукції зможуть отримувати важливі споживчі дані та розуміння моделі продажу та споживання.

До запуску Robomart проводив дослідження, які показали, що для більшості жінок доставка додому фруктів і овочів є занадто дорогою та не дозволяє їм вибирати найбільш бажану продукцію.

Robomart стверджує, що замовляти за допомогою їхньої системи виходить у 5 разів дешевше. Близько 65% учасників дослідження заявили, що вони будуть замовляти Robomart більш ніж один раз на тиждень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...