• Як використовувати старі винні пробки? 8 творчих ідей

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Понеділок, 15 січня 2018 року

Колекція винних пробок, яка з часом непомітно збирається на кухні, насправді — чудовий матеріал для творчості.

Використовуючи всього лише пістолет із клеєм, із винних пробок можна зробити багато корисних і гарних речей для дому.

Відкриваючи пляшку вина, багато хто з якоїсь причини залишає пробку, і незабаром на кухонному столі їх накопичується ціла банка.

Одні зберігають винні пробки із сентиментальних причин, інші — просто тому, що вони красиві. Так чи інакше, ці губчаті пробки від пляшок із вином — чудовий матеріал для хенд-мейд виробів.
Ось декілька оригінальних ідей про те, як зробити з непотрібних винних пробок красиві речі для домашнього декору.

Вінок із винних пробок

Оригінальна річ для прикраси парадних дверей. Для цього знадобиться: основа у вигляді бублика (потрібного розміру), пробки, гарячий клейовий пістолет, флористичний дріт та будь-які додаткові прикраси.

Пробки кріпимо за допомогою клею плоскою стороною перпендикулярно основі. Додаємо прикрасу, наприклад, великий текстильний бант.

Незвичайні прикраси

Нарізаємо пробки на скибочки бажаної товщини за допомогою ножа. Але на початку переконайтеся, що ви тримаєте пальці подалі від леза і працюєте на захищеній поверхні.

Відшліфовуємо скибочки пробок, щоб зробити їх поверхню плоскою. Фарбуємо і даємо повністю висохнути. Після цього наносимо бажаний візерунок. Вставляємо металеву петельку, щоб прикрасу можна було носити на ланцюжку.

3D малюнок

Серед найпростіших способів використання пробок — просто прикріпити їх клеєм до твердих предметів, щоб створити унікальний тривимірний твір мистецтва для кухні або їдальні.

Дошка для нагадувань

Для цього виробу можна використовувати старі картини в рамі або зробити основу самостійно. Просто укладайте рядами пробки та закріплюйте їх клеєм, поки вся поверхня картини не заповниться. На таку дошку можна прикріплювати кнопками записки та нагадування.

Захисний килимок для гарячого

Пробки відмінно підходять для поглинання тепла, то чому б не використовувати їх для створення килимка для гарячого? Найпростіше зібрати пробки, поставивши їх вертикально, і скріпити круглим вишивальним обручем. Опісля приклеюємо картон або повстяну основу на дно.

Маркер для саду

Вологостійкий матеріал винних пробок робить їх відмінними садовими маркерами. Для цього потрібно написати назву трав, овочів або інших рослин на зовнішній стороні пробки, прикріпити паличку-тримач і встановити поруч із рослиною.

Горщики для мініатюрних рослин

Маленькі сукуленти, безумовно, виглядають дуже незвично, коли вони розташовані в мініатюрних горщиках. Їх можна прикріпити навіть на холодильник за допомогою магніту.

Для цього виробу, крім самих пробок, знадобиться клейовий пістолет, магніти, ніж та рослини. Найкраще використовувати сукуленти, які дуже витривалі та можуть рости в мінімальному обсязі ґрунту. За допомогою ножа висвердлюємо внутрішню частину пробок, створюючи міні-горщик для рослини. Магніт прикріплюємо за допомогою клею. Заповнюємо горщик ґрунтом і висаджуємо рослину.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...