• Сонячні панелі поза будинком: 10 незвичайних способів їх використання

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Четвер, 11 січня 2018 року


Фото: Alan Levine/flickr.com. Лицензия: Public domain

Панелі сонячних батарей, які можна встановити на даху або у дворі будинку, допоможуть заощадити тисячі гривень на рік. Однак будинок — не єдине місце, де їх можна з користю застосовувати. Ви можете заощадити гроші та допомогти зберегти навколишнє середовище, використовуючи сонячні батареї в різних пристроях поза домом.

1. Мобільні телефони

У деяких корпусах для смартфонів на задній панелі є сонячна батарея. Потрапляючи на сонце, вона може генерувати електрику і заряджати телефон. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто проводить багато часу в дорозі або відпочиває на природі.

2. Човновий спорт

Це схоже на сюжет із науково-фантастичного роману, але деякі човни дійсно розроблені спеціально для того, щоб повністю працювати на сонячних батареях. Вони не потребують палива або масла, бо електрики, що генерується тільки сонцем, цілком достатньо для роботи двигуна і приладів на борту. Ця технологія продовжує розвиватися і тепер є човни, які можуть відправитися в далекі мандрівки без застосування будь-яких інших видів палива.

3. Кемпінг

Щоб під час кемпінгу ваші пристрої могли заряджатися, можна використовувати сонячну енергію. Є кілька пристроїв із сонячними батареями, що призначені саме для відпочиваючих: сонячні намети, зарядні станції, печі для приготування їжі та багато іншого. Більше немає необхідності в баках пропану.


Фото: Ben Saunders/flickr.com. Лицензия: creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0

4. Ліхтарі

Попрощайтеся з дорогими батареями, які можуть вибухнути і забруднити навколишнє середовище. Замість цього ви можете просто залишити ліхтарик зовні будинку або біля вікна, де він буде запасати сонячну енергію для використання в надзвичайній ситуації.

5. Зарядні станції

Є десятки переносних зарядних пристроїв для сонячних батарей. Вони не зможуть генерувати достатню кількість енергії для запуску побутової техніки, але за їх допомогою ви зможете легко заряджати свій ноутбук, камеру або планшет під час роботи. Багато які з них можна прикріпити до зовнішньої сторони вашого рюкзака або сумки, щоб вони збирали сонячні промені, поки ви кудись прямуєте.

6. Басейни з обігрівом

У більшості будинків з басейном досить багато сонячного світла. Тому має сенс використовувати енергію сонця для нагріву резервуара. Панелі сонячних батарей можуть бути легко встановлені на даху басейну. Сонячну енергію можна використовувати замість газу або електрики.

7. Переносні пристрої

Необхідність зарядки портативних пристроїв завжди створює незручності. Нікому не до вподоби знімати свій фітнес-трекер кожні кілька днів, щоб зарядити його, особливо коли це призводить до неточності даних у довгостроковій перспективі. Ось чому виробники цих пристроїв звертають увагу на сонячні пристрої, які збирають і зберігають енергію від сонця.


Фото: Kris Robinson/flickr.com. Лицензия: creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0

8. Зовнішнє сонячне освітлення

Міста, комерційна нерухомість і житлові райони можуть отримати вигоду від зовнішнього сонячного освітлення. Все, що потрібно, — це невелика сонячна панель, підключена до ліхтарного стовпа. Це, по суті, обходить потребу в електричній мережі вночі, значно заощаджуючи кошти.

9. Теплова енергія

Вам коли-небудь був потрібен радіатор під час кемпінгу або у тривалій поїздці, але не було джерела енергії? Тепер ви можете використовувати сонячний нагрівач для використання будь-де, куди б не їхали. Ви також можете взяти сонячні водонагрівачі, щоб прийняти теплий душ у таборі.

10. Сонячні знаки

Будь-які знаки, які використовують миготливі вогні або підсвічування, такі як знаки шкільних зон або рекламні щити, можуть використовувати енергію сонячних батарей. Це значно знижує вартість цих знаків, у той же час істотно зменшуючи загальний вуглецевий слід.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...