• Топ-10 інноваційних ідей на 2018 рік

  • П'ятниця, 19 січня 2018 року

Springwise склав добірку 10-ти інноваційних ідей на 2018 рік, які пропонують безліч можливостей для бізнесу у сфері роздрібної торгівлі, подорожей, видавничої діяльності, управління нерухомістю й охорони здоров'я. Ці найкращі інновації стануть поштовхом для натхнення та нового розвитку.


Фото: springwise.com

Контроль здоров'я зі Smart box

Смарт-бокс Vie, створений у Великобританії, надає показники частоти серцевих скорочень, кров'яного тиску, рівня глюкози, холестерину та кисню у крові, що допомагає користувачеві виявити ранні ознаки хронічних захворювань. Простота такого пристрою надає можливість відстежувати стан здоров'я до консультації із професіоналом.


Фото: springwise.com

Цифрова видавнича платформа об'єднує художників з аудиторією

Польський стартап Userfeeds використовує силу криптовалюти для забезпечення прозорості новин, перешкоджаючи поширенню так званих фейкових новин. У 2018 році ми побачимо підвищення прозорості у всіх секторах за рахунок використання технології blockchain і спрощених транзакцій із поширенням смарт-контрактів.


Фото: springwise.com

Інтерактивні та практичні торгові майданчики для нових брендів

Тепер торгові приміщення — не просто місця для перегляду покупок. Базуючись на минулому досвіді, технологія здійснила революцію, замінивши помічників у магазинах роботами, збільшивши можливості продажу за допомогою цифрових стін та багато іншого. Новий магазин, розроблений Simon Property Group, виступає в якості мікроторгового простору для нових брендів, що виключає високу вартість оренди капітальної будівлі. Подібні простори надають безліч пропозицій на основі технологій, таких як кадрові рішення і тимчасові дисплеї.

У 2018 роздрібні торговці будуть використовувати концепцію «експериментального магазину» з новими технологіями для досягнення конкурентної переваги.


Фото: springwise.com

Віртуальний тунель-акваріум прискорює перевірку безпеки

Через те, що заходи безпеки на транспортних вузлах стають все більш жорсткими, технологія відіграє невід'ємну роль при забезпеченні простого, дієвого та швидкого вирішення, яке є надійним як для пасажирів, так і для високої безпеки пересувань. Біометричні системи безпеки є популярним методом, що застосовується в аеропортах, таких як Dubai International, які впроваджують систему розпізнавання осіб у віртуальному тунелі. Пасажири просто проходять через тунель, на який проектується відео, і коли вони зосереджують погляд на картинці, 80 вбудованих камер розглядають їх обличчя.

На додаток до цієї унікальної технології, NEC Corporation створила прототип для навушників, який розпізнає характеристики вуха користувача для аутентифікації без використання рук.

Управління майном за допомогою ІІ економить час і гроші

Використовуючи систему штучного інтелекту (ІІ), компанії можуть із мінімальними зусиллями отримати доступ до найширшого спектру інформації.

Одним із прикладів є AskPorter — платформа управління майном за допомогою ІІ, яка спрямована на зниження неефективності робочих процесів і зміну ролі менеджера як супервізора або консьєржа.


Фото: springwise.com

Автономні роботи і безпілотники

Очікується, що автоматизація продовжиться і у 2018 році, і її буде інтегровано в безліч галузей.

У Дубаї створили автономний робот O-R3. На основі вдосконаленого алгоритму машинного навчання у робота O-R3 є кілька камер, кожна з яких виконує певну функцію, таку як теплобачення, розпізнавання особи і номерного знака, а також створення стереофонічної фотографії. Він виявляє аномалії, уникає перешкод і самозаряджається, коли його батарея розряджена.

Автономні транспортні засоби також допоможуть знизити витрати компаній, оптимізуючи час для того, щоб персонал зміг виконувати більш складні та кваліфіковані справи, у той час як роботи виконують запрограмовані завдання. Дрон, створений шведською компанією Inkonova, призначений для роботи у шахтах, маневрування на складній місцевості та для роботи при втраті GPS-сигналу.


Фото: springwise.com

Водозберігаюча система IoT зменшує кількість відходів

Стійкий образ життя — це популярна у наш час тенденція, коли люди прагнуть бути максимально екологічними та при необхідності інвестувати у відповідні технології. Internet of Things (IoT) відіграє невід'ємну роль в таких прагненнях, а американська дизайнерська компанія Matter використовує цю тактику у створенні своєї системи водозбереження. Винахід являє собою інтелектуальний пристрій для будинку, в якому використовуються датчики для моніторингу використання води.


Фото: springwise.com

Додаток створює живі концерти в будь-якому місці та в будь-який час

Використання широких можливостей доповненої реальності (AR) у додатках останніми роками завойовує все більшу популярність.

Додаток під назвою Firstage використовує можливості AR, застосувавши їх у музичній індустрії. Він призначений для музикантів-початківців і дозволяє виконавцям бути поміченими в будь-якій точці світу. Користувачі можуть завантажувати додаток і шукати виконавців. Потім додаток сканує кімнату, і артист починає своє «виступ».


Фото: springwise.com

Шведський торговий центр, що спеціалізується на перепродажу

Циркулярна економіка є відновною та регенеративною, тому залучає останні тенденції в бізнесі. Різні бізнес-моделі пропонують нові можливості для компаній, що охоплюють ремонт, модернізацію та повторне використання.

У Швеції є торговий центр, який призначений для перепродажу, створення нових будинків із того, що знаходиться в хорошому стані, але виявилося непотрібним їх початковим власникам. ReTuna прагне допомогти споживачам переосмислити свої звички до покупок і дізнатися, як предмети, які у них вже є, можуть бути перепрофільовані або віддані комусь, хто міг би краще використовувати їх.

Цей метод може застосовуватися у багатьох різних областях, наприклад таких як біологічний будинок із перероблених сільськогосподарських відходів.


Фото: springwise.com

Додаток аналізує дані серцевого ритму користувача для дослідження порушень

П'ять років тому величезний обсяг різних даних, до яких ми тепер можемо отримати доступ, був би немислимий. Досить імовірно, що завдяки новим технологіям датчиків, можливості, запропоновані громадськості, будуть продовжувати розширюватися у 2018 році. В індустрії охорони здоров'я така технологія використовувалася минулого року в формі додатка, який просив користувачів надати свої дані про серце, щоб допомогти дослідженням. Ті, хто хотів брати участь, просто повинні були помістити великий палець на об'єктив камери свого телефону і тримати нерухомо протягом 90 секунд для отримання даних про серцевий ритм.


Фото: springwise.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...