• «Розумні» черевики E-vone повідомляють про падіння та надсилають дані про місцезнаходження

  • П'ятниця, 19 січня 2018 року

Французький виробник взуття створив «розумні» черевики E-vone, які допомагають літнім людям вести більш активне життя. E-vone відчують, що людина впала, і викличуть екстрену допомогу, надіславши дані про її місцезнаходження.

Безліч компаній розробляють технології, які можна одягнути на себе, щоб зробити наше життя більш безпечним і зручним. Тепер компанія E-vone розробила супервзуття, яке, як вона сподівається, збереже здоров’я літніх людей і допоможе їм залишатися активними.

За даними Національної ради із проблем старіння, падіння є основною причиною як смертельних, так і несмертельних травм для літніх людей. Страх впасти утримує багатьох літніх людей від активного життя.

Виправити це допоможе взуття E-vone: воно дає відчуття безпеки людям, які знають, що в разі падіння допомога прийде негайно.

У підошві цих черевиків є пристрій, який може виявити падіння або ненормальне рух. Якщо людина впала, черевик автоматично зв'язується з аварійним контактом власника або найближчими персоналом аварійних служб.

E-vone оснащені технікою, включаючи GSM і антену LoRa для зв'язку в 120 країнах, GPS-антену для визначення місцезнаходження користувача, гіроскоп і акселерометр для вимірювання руху і датчик тиску, який вказує на те, що взуття вже зношене.

Важливо відзначити, що E-vone не обов'язково мають бути з'єднані з мобільним пристроєм. Взуття доступне в різних стилях.

Черевики E-vone розроблені не тільки для літніх людей, але й для тих, кого турбує можливість звернутися за допомогою під час нещасних випадків, наприклад, для будівельників або туристів.

Для придбання взуття буде доступне приблизно в середині 2018 року. Його вартість — $100—150, плюс ще $20—30 на місяць для служби сигналізації. Компанія також планує інтегрувати технологію в капці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...