Середа, Жов 28, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Японці створили захисну фарбу для меблів, яка відшаровується мов плівка (ВІДЕО)

Четвер, 14 травня 2020 року

Японська компанія Washin Chemical Industry, що спеціалізується з фарб на водній основі, створила Belay — фарбу без запаху, яка захищає практично будь-яку поверхню. Її можна нанести на поверхні, щоб захистити їх від подряпин, а потім відшарувати як плівку, коли вона більше не потрібна.

Belay стане чудовим варіантом для тих, хто не може застосовувати на поверхні захисну плівку.

Нова фарба поставляється в кольоровому і безбарвному варіантах, з прозорою або злегка матовою текстурою. Кольорові фарби були розроблені у співпраці з французьким дизайнером П'єром Шарпіном (Pierre Charpin).

Фарбу наносять пензлем на чисту та гладку поверхню. Після висихання вона захистить поверхню від вм'ятин, зарубок, подряпин і слідів від води. Фарбу можна застосовувати на різних матеріалах, таких як дерево, плитка, кераміка та гладкий камінь, але на пористих поверхнях вона не дасть гарного ефекту.

Кольорові фарби можна також використовувати на склі, щоб наносити змінні віконні розписи та прикраси. Виробник рекомендує очищати фарбу кожні декілька місяців, щоб забезпечити легкість її видалення.

Біла фарба була випущена в листопаді в Токіо на виставці IFFT Interior Lifestyle Living. Прозора фарба Belay продається у жерстяній банці за ціною $145 за один кілограм, вартість кольорової фарби — $65.

Belay можна віднести до розряду унікальних фарб, призначених для поліпшення сучасного способу життя. В Японії Belay використовується для забезпечення «постійно комфортного простору», при наявності якого не потрібно турбуватися через випадково розлиті рідини чи сліди від посуду на меблях.

Comments   

загрузка...