• Як правильно побудувати бассейн

 • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
  Четвер, 18 січня 2018 року

ⓅЯкщо ви власник дачі або приватного будинку в тихій затишній місцевості, нічого не заважає самому розробити проект місцевості та облаштувати територію на власний смак. Частіше всього користувачі обирають такі різновиди для відпочинку як сад, город, лазня, а люди з більшим доходом неодмінно мріють встановити на територій плавальний басейн.

Це можливість освіжитися в спекотний літній день, провести водну процедуру та розслабитись просто, провівши час біля води в тихий вечір. Басейн – це розвага для всієї родини від найменших дітей до дорослих і пенсіонерів. Саме через це про такий водний резервуар мріють практично усі.

Проте незважаючи на бажання, не всі наважуються на будівництво басейну через страх перед високою вартістю і цілим рядом можливих проблем. Ми спробуємо спростувати цей міф, та довести, що практично кожна людина може розраховувати на будівництво сучасного плавального басейну при досить невисоких грошових інвестиціях. Про те як це зробити на розповіли менеджери компанії Riomar – одного з лідерів ринку будівництва басейнів, водопостачання, обладнання та хімічної дезінфекції води.

Вибір чаші

Якщо ви бажаєте швидко встановити чашу, то найкраще підійде варіант готового виробу з скловолокна або композитного матеріалу. Такі ванни ви часто можете бачити, їдучи по дорозі біля великих будівельних магазинів. Така чаша буде коштувати набагато менше ніж бетонний каркас, хоча і поступатиметься деякими характеристиками.

Для готової чаші немає необхідності підбирати матеріали для облицювання. Ви можете замовити готовий басейн, викопати яму, встановити та закріпити його. Зробити це можна або власними силами, або скориставшись послугами підрядника.

Ще одним більш дешевим варіантом є встановлення наземної каркасної конструкції. Замовити її можна також у підрядника, а монтаж провести самому. Якщо користуватись інструкцією, то це займе кілька годин. Але якщо ваші фінансові можливості дозволяють, ви можете обрати варіант з бетонної чаші, яка є найбільш надійною та довговічною конструкцією.

Підбір обладнання

Мінімальним необхідним комплектом обладнання для басейну є фільтраційна система. Вона включає в себе: фільтр, насос, скіммер, форсунка, донний злив, комплект труб та фітингів. З цим водойма буде повноцінно функціонувати.

Якщо ж у вас є можливість і бажання, то сучасний басейн можна обладнати:

 1. Освітленням
 2. Протитечією
 3. Підігрівом
 4. Водопадом
 5. Гейзером
 6. Атракціонами
 7. Системами дезінфекціями води
 8. Системами контролю якості води

Сучасні технології дозволяють перетворити в басейн в повністю автоматизовану систему, де налагоджена фільтрація, підігрів води, дезінфекція води басейну без використання хлору. А контроль за параметрами роботи ви зможете здійснювати прямо на своєму мобільному телефоні.

Висновки

На сьогоднішній день басейн в приватному будинку не є предметом розкоші лише для обраних. З кожним роком все більше людей встановлюють таку водну конструкцію. Для будівництва звичайного басейну, який буде повноцінно функціонувати не треба величезних грошових витрат, сучасні технології так розвиток ринку дають чудові можливості всім бажаючим. Більш вимогливі споживачі також можуть легко задовольнити свої потреби, оснастивши свій водний резервуар різноманітними атракціонами, гірками, автоматизованим обладнанням для дезінфекції та підігріву. Головне знати як правильно побудувати басейн та використовувати лише якісне обладнання та матеріали.


*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...