• Годівниці для птахів — дивовижні ідеї для творчості з дітьми

  • Вівторок, 23 січня 2018 року

Майструвати саморобні годівниці для птахів люблять не тільки діти, а й дорослі. Це не лише веселе дозвілля, але і чудовий спосіб допомогти пернатим друзям взимку, коли їхні джерела їжі приховані під шаром снігу. Ми розповімо про найцікавіші та незвичайні годівниці, які можна зробити з непотрібних речей.

Створення годівниць для птахів — це чудовий спосіб насолодитися дикою природою. Якщо ви живете в районі з безліччю птахів, декілька правильно розташованих годівниць допоможе добре роздивитися цих пернатих і дізнатися багато нового про них.

Для цього необов'язково вирушати до магазину за коштовною годівницею — її можна зробити самостійно. Для більшості годівниць потрібно зовсім небагато часу і дуже мало витрат.

Годівниці не тільки добре підходять для того, щоб повісити їх на ганку будинку, але вони стануть також прекрасним подарунком для інших любителів дикої природи.

Годівниці для птахів - кращі ідеї

Блюдце і чашка

Гарну годівницю можна зробити із блюдця та підходящої чашки. Для цього просто просвердліть отвір у блюдці та прикріпіть чашку. Блюдце захищатиме птахів від дощу чи сонця наче парасолька.

Винні пляшки

Старі пляшки від вина можна перетворити на красиві годівниці для птахів. Потрібно просто закріпити основу з невеликого блюдця. Потім акуратно просвердліть отвори з боків пляшок. Заповнити пляшку крупою можна через кришку. Для підвішування потрібно додати мотузку.

Пластикова пляшка

Пластикова пляшка та пара дерев'яних ложок — ось і все, що знадобиться для створення цієї годівниці. Просто зробіть отвори у пляшці для ложки та заповніть обсяг кормом.

Тетрапак

Старий тетрапак від соку або молока — чудова годівниця. Ви можете помістити всередину дерев'яну ложку, щоб птахи могли сидіти на ній, коли будуть їсти корм.

Готова їжа

Це традиційна годівниця для птахів. Її роблять із в'язкої основи — каші, жиру, зерна.

Горщик для квітів

Старий квітковий горщик стане прекрасною годівницею. Вам потрібно просвердлити отвори в горщику, закріпити його на піддоні, на який будуть сідати птахи, і заповнити їжею.

Жестяна банка

Стару бляшанку також можна використовувати в якості годівниці: просто прикрасьте її мотузкою, обернувши її навколо (обов'язково використовуйте чисту банку), і зігніть кришку навпіл, щоб птахи могли дістатися до їжі.

Палочки від морозива

Щоб спорудити цю годівницю, знадобляться дерев'яні палички від морозива і трохи терпіння. Виглядає така годівниця дуже незвично!

Пробуйте, експериментуйте та надихайтеся цими яскравими фото — адже немає нічого кращого, ніж створювати щось корисне своїми руками!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...