• Обшивка та оздоблення балкона

  • Чим краще обшити балкон
  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 4 січня 2018 року

ⓅОбшивка балкона - найцікавіший етап в процесі ремонту, але більше відноситься до його дизайну. Внутрішні оздоблювальні роботи виконуються вже після скління і утеплення балкона. У цій статті розглянемо переваги і недоліки кожного виду обшивки і підкажемо, чим на нашу думку краще це зробити.

Варіанти внутрішньої обшивки балкона

Найбільш популярні і підходящі варіанти обшивки на сьогоднішній день є оздоблення пластиковою та дерев’яною вагонкою, гіпсокартоном і ламінатом. Розглянемо кожен з них окремо.

Обшивка балкона пластиковою вагонкою

Найбільш недорогий і практичний варіант - це обшивка пластиковою вагонкою (або вагонкою ПВХ). Перевага цього виду оздоблення в його вологостійкості, що  дуже важливо. За пластиком просто доглядати, він легко монтується, а колірна палітра вагонки ПВХ багата і різноманітна - від відтінків натурального дерева до каменя і мармуру.

Але є і мінус - якщо балкон знаходиться на сонячній стороні, пластиком його краще не обшивати, він буде нагріватися, вигоряти і неприємно пахнути. Для лоджії, як правило, використовують шовну і безшовну пластикову вагонку от производителя.

Обшивка балкона дерев'яною вагонкою

Обшивка дерев'яною вагонкою - екологічно чистий і дуже красивий вид обробки, який завжди буде в моді. Дерево створює ідеальний мікроклімат в приміщенні, приємно пахне, не боїться спеки і може застосовуватися на лоджіях, які знаходяться на сонячній стороні.


До мінусів можна віднести хіба що погану вологостійкість, але ця проблема вирішується шляхом лакування і покриття дерев'яної вагонки спеціальними вологовідштовхувальними засобами.

Для обробки використовується зазвичай дерев'яна вагонка із сосни, вільхи і липи.

Обшивка балкона гіпсокартоном

Балкони обшивають гіпсокартоном в основному в тому випадку, коли планують поєднувати його з кімнатою або робити з нього окреме житлове приміщення. Це не завершальна обробка, а просто підготовка стін до подальшого фарбування, штукатурення або наклеювання шпалер.

обшивка балкона гипсокартоном фото СК Комфорт

Гіпсокартон екологічний, стійкий до перепаду температур і механічних пошкоджень, проте не слід встановлювати його на балконах з підвищеною вологістю, через те, що на його поверхні може утворюватися цвіль і грибок.

Для таких приміщень краще вибирати саме вологостійкий гіпсокартон, він більш стійкий до вологи та холоду.

Обшивка балкона ламінатом

Обшивка балкона ламінатом сьогодні користується великим попитом. Естетично красиво ламінат виглядає на стінах, у нього багато текстур і забарвлень. Його просто монтувати, матеріал міцний, термостійкий і гігієнічний (на його поверхні виключено утворення грибка і цвілі).

З мінусів - якщо неякісний ламінат, може з часом набухати при підвищеній вологості, тому враховуйте цей момент при його монтажі.

Чим краще обшити балкон?

Чим же все-таки краще обшити балкон - пластиком, деревом, гіпсокартоном або ламінатом? Ми радимо пластикову або дерев'яну вагонку. Ці матеріали найбільше підходять для внутрішньої обробки, вони вологостійкі, не бояться перепаду температур, практичні і довговічні.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...