• Як купити найдешевші квитки на літак

  • Правила економії на авіаквитках
  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 21 січня 2018 року

ⓅМало хто проінформований про можливості економії на купівлі авіаквитків, не переплачуючи, без шкоди в якості послуг перельоту. Варіантів заощадити і не переплатити існує чимало, нижче наведена інформація, яка дозволить заощадити гроші на квитках авіакомпаній.

Купівля квитків у будні дні

Спосіб працює елементарно і продуктивно: не потрібно чекати вихідних, щоб забронювати квиток (тут), саме на вихідних більшість громадян цим займаються. У вихідні, відповідно, і попит на послуги авіакомпаній вище. Найбільш вигідна ціна на авіаквитки по понеділках і вівторках.

Налаштування в браузері режиму приватності

Це необхідно для того, щоб в процесі пошуку потрібного варіанту і ознайомлення з цінами, веб-сайт авіакомпанії не мав змоги визначити вартість пристрою, за допомогою якого клієнт вийшов у мережу, припустити дохідну частину користувача і на підставі цих даних показати максимальну вартість авіаквитків.

Не планувати виліт на суботу та неділю

Вилітати краще в будні дні, набагато дешевше вийдуть послуги авіаперевізника.

Вибір на користь рейсу з пересадкою

За вартістю авіаквитків прямий переліт виходить значно дорожче. При тривалому перебуванні в повітрі добре буде відчути землю під ногами і розім'яти їх, тому ціна - не єдина перевага рейсу з пересадкою. Багато часу це не займе, можна підібрати, щоб цей період не затягнувся більше години.

Авіарейс за низькою вартістю «Low cost»

Квитки лоукостерів не завжди обходяться дешевше звичайних, оскільки вартість багажу і харчування на борту в них не включені. Такий варіант доцільно використовувати пасажирам без багажу на короткі перельоти.

Моніторинг сайтів авіаперевізників

Щоб вчасно дізнаватися про розпродажі й акції компаній, необхідно здійснити передчасну підписку на повідомлення. Часто цей стрибок цін вниз доводиться на осінній (жовтень - листопад) і весняний періоди (кінець лютого - березень).

Підписка на Telegram-канали та використання агрегаторів

Раціональні пропозиції надходять в особисті повідомлення. Популярні агрегатори запропонують доступні всі авіаквитки, таких компаній: Momondo, Aviasales, OneTwoTrip, Skyscanner. На цих ресурсах можна отримати незалежну та достовірну інформацію щодо вартості.

Тримайте паспортні дані під рукою

Повідомлення за спеціальними пропозиціями від авіакомпаній можуть прийти коли завгодно, паспорт носити не обов'язково, можна просто зробити фото необхідних сторінок на телефон. Адже дешеві авіаквитки довго не залежуються.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...