• Планування весілля всі ЗА і ПРОТИ

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 30 січня 2018 року

ⓅЗа статистикою більшість пар на питання «Яким ви хотіли б бачити своє весілля» відповідають: «унікальним». Провести незабутню церемонію, повну щасливих і приємних моментів і при цьому знати, що ваші ідеї і деталі були настільки оригінальні, що повторити їх буде дуже важко – це і є ідеальне весілля. Подивившись на сучасні тенденції і певні правила, ви можете організувати церемонію, без допомоги івент-організаторів та весільних агентств.

Пропонуємо кілька свіжих ідей та актуальних трендів 2018 року.

Відкритий простір

Виїзні церемонії користуються популярністю останні кілька років, а в цьому році – особливо. Крім церемонії ви можете провести фуршет на території саду, парку, в лісі або біля озера і не замовляти окремий банкетний зал для урочистої вечері.

Фото-стенди

Оформлення окремої фотозони – це досить складний процес, тому є можливість обійтися двома-трьома фото-стендами, придатними під тематику весілля.

Паперові аксесуари

Крім оригінально оформлених запрошень на весілля, вибирайте і паперові аксесуари. Наприклад, живі квіти на столах можна замінити паперовими трояндами, лотосами, волошками або ромашками, а арку для виїзної церемонії оформити такими ж квітами і паперовими стрічками та гірляндами.

Букет нареченої

Оформити або додати ізюминки букету можна за допомогою головних аксесуарів нареченої брошок, бус і самоцвітів або пофарбувати квіти спеціальною краскою.

Перед тим, як ретельно вибирати деталі і елементи весільної церемонії, необхідно продумати і вирішити важливі питання. Стиль весілля, місце проведення, вибір ведучого і музикантів, організація банкету - це початкова частина планування церемонії.

Ви зможете ознайомитися з реальними відгуками клієнтів, прочитати інформацію на www.svadba.kharkov.ua, переглянути фото та відео і зробити обдуманий і самостійний вибір.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...