• Переваги автомобільного перевезення вантажів

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 20 грудня 2017 року

ⓅМайже всі виробники і продавці товарів воліють користуватися послугами автоперевізників, замовляючи перевезення багажу на спеціалізованих сайтах.

І на це є вагомі причини. Найважливіша - це можливість швидко знайти авто перевізника на будь-який смак: для перевезення великої партії товару до переїзду в новий будинок або на нову квартиру.

У чому переваги перевезення вантажів автотранспортом?

1. Можливість доставки «від дверей до дверей». Автоперевізники надають можливість доставити вантаж до будь-якої адреси і безпосередньо до дверей замовника.

2. Швидка доставка. Тут усе очевидно: автомобіль може під'їхати до будь-якого місця, на відміну від літака, для посадки якого існують тільки спеціальні майданчики. Тому оперативність перевезення автотранспортом не викликає сумнівів.

3. Можна поміняти маршрут в процесі перевезення - це ще одна перевага перевезення автомобілем в порівнянні з перевезенням залізничним транспортом або авіаперевезеннями.

4. Не потрібно використовувати декілька видів транспорту, бо транспортування здійснюється безперервно, що гарантує збереження речей, а також економію часу і коштів.

5. Можна пересилати збірні вантажі. Щоб заощадити на доставці, є можливість об'єднати кілька не дуже великих вантажів в один. Що стосується вивантаження, то вона може проходити поетапно і на всій траєкторії проходження авто.

6. Швидке замовлення перевезення. На відміну від організації перевезення залізницею, для автоперевезення не потрібно затверджувати маршрут. Потрібно тільки знайти водія і вибрати найбільш підходящий автомобіль, або компанію яка візьме усе на себе.

7. Великий вибір типів автомобілів для перевезення. Машини розрізняються по місткості пасажирів, вантажопідйомності в залежності від призначення. Досить просто вибрати автомобіль, в якому найкращим чином можна розмістити ваш вантаж по обсягу і виду. Це значно знижує витрати на перевезення.

Де можна замовити автоперевезення вантажу?

Це можуть бути як приватні власники авто, так і спеціалізовані компанії, які надають комплексні послуги.

Кілька підказок, як зорієнтуватися у своєму виборі:

Якщо вам потрібно швидко і недорого перевезти вантаж в межах міста/передмістя без оформлення документації, вибирайте приватних перевізників. Вони оперативні, і послуга обійдеться вам недорого. До того ж багато водіїв ще за додаткову плату будуть у вас і вантажниками - це зручно для замовника.

Разове або регулярне комерційне перевезення в межах міста або в регіони з оформленням документів - з цим краще впорається спеціалізована компанія. Вона зможе дати гарантію на збереження вантажу, а в разі поломки транспорту - оперативно його замінити.

​​*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...