• Особливості підбору натуральної косметики

 • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
  Четвер, 25 січня 2018 року

ⓅВибираючи косметику, обов'язково зверніть увагу на бренд. Продукцію маловідомих або ж сумнівних компаній можуть пропонувати за «демократичною» цінами, проте якість дешевого косметичного крему або іншого засобу дуже суперечлива.

Для кожного типу шкіри - індивідуальна косметика

На будь-якій упаковці сучасного косметичного засобу позначається, для якої саме шкіри він підходить. У кожної жінки свій індивідуальний тип шкіри, тому підбирати засіб догляду слід таким чином, щоб косметика приносила користь, а не створювала проблеми.

Слід взяти до уваги вік жінки. Якщо правильно підібрати косметику (каталог фаберлик) з урахуванням вікових змін шкірного покриву, тоді вдасться:

 • повернути шкірі здоров'я;
 • підтримати її еластичність, природний колір, привабливість;
 • призупинити вікові зміни.

Як відрізнити натурпродукт від штучного замінника

Перш за все покупцям слід звернути увагу:

 • на склад косметичного продукту;
 • на термін придатності.

Натуральні засоби можна визначити за такими ознаками:
1.У натуральної косметики термін зберігання не може бути довгим. Якщо на упаковці косметичного засобу вказано дуже тривалий період зберігання, то в ньому містяться:

 • звичайні замінники природних препаратів;
 • штучні компоненти з особливими властивостями.

2.Вартість натуральної косметики вища. Але ж засіб спочатку купується заради зміцнення здоров'я, і передбачувана економія тут недоречна. Здоров'я дорожче!

Чутливість шкіри

Будь-яку косметику завжди необхідно перевіряти на чутливість шкіри. Шкірний покрив в сучасному світі вимагає дбайливого ставлення до себе. Жителі міст щодня відчувають «на власній шкурі» весь негатив навколишнього середовища.

Тепер уявіть, що ви придбали агресивний косметологічний засіб з штучними хімічними компонентами розраховуючи на моментальний результат, обіцяний недобросовісними виробниками. Після застосування такого препарату і без того подразненій шкірі точно краще не стане!

Однак перевірити реакцію шкіри на пропонований крем легко. Для цього на внутрішню частину руки, наприклад, на зап'ясті, наноситься засіб, що перевіряється. Доведеться почекати хвилин п'ятнадцять. Далі крем змивається. На місці нанесення крему не повинно бути почервоніння або подразнення. Якщо ж шкіра хоч трохи запалилася, то вдруге наносити засіб не слід. Косметика підходить лише в разі, коли після її застосування на шкірі не залишиться ні сліду. Це означає, що на склад шкіра спокійно відреагувала, не викликавши жодної агресивної реакції.

Вибір косметики по погоді

Через те, що температурні перепади зазвичай негативно впливають на стан шкірного покриву, косметику слід підбирати з урахуванням погоди. Використовувати косметику безсистемно, без урахування температуру, вологості, активності сонця не варто. Від таких експериментів шкіра може постраждати.

1.Жірний крем небажано наносити теплою весною або в літню спеку. При підвищенні зовнішньої температури шкірі і без того важко дихати, а жирний крем тільки перешкодить вільному.
2.В холодний період якраз жирний крем для шкіри підходить найбільше.

Він оберігає шкіру:

 • від пересихання;
 • від обмороження;
 • від розтріскування.

Вибір виробника

Бажано купувати косметику від одного виробника. Відомі косметичні компанії підбирають однотипні компоненти, що дає позитивні результати.
1.Добре перевірені компоненти єдиної косметичної лінії не входить між собою в агресивні реакції. Якщо ж використовувати косметику від різних виробників, про ефект можна тільки здогадуватися.
2.Компоненти підбираються з такою умовою, щоб вони, доповнюючи один одного, краще засвоювалися.

Препарати, що входять до складу якісної натуральної косметики, діють тривалий період і приносять оздоровчий ефект.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...