• Створюйте косметику за власним бажанням — нью-йоркський бренд LOLI Beauty

  • Вівторок, 30 січня 2018 року

Нью-йоркська компанія краси LOLI Beauty представила свій новий підхід (BIY) з догляду за шкірою та волоссям. Щоб очистити, зволожити або вилікувати шкіру користувачі самі змішують інгредієнти з основою, а потім за допомогою 1—3 додаткових інгредієнтів доводять засіб до завершення за своїми конкретними вимогами.

LOLI означає Living Organic Loving Ingredients, і компанія слідує цьому правилу. Кожен продукт від LOLI Beauty виготовлений з органічних, харчових інгредієнтів суперпродуктів і поставляється в повністю переробленій і компостуємій упаковці.

Компанія співпрацює з чесними торговими фермами та місцевими мешканцями, які створюють інгредієнти для BIY. LOLI Beauty є першим брендом краси, який став членом кампанії Made In A Free World («Зроблено у вільному світі»). Ця кампанія робить усе, щоб зупинити торгівлю людьми.

Повний список інгредієнтів, які використовуються в товарах LOLI Beauty, доступний на веб-сайті компанії. Серед них немає добавок у вигляді хімічних речовин, наповнювачів або води. Складові проходять мінімальну обробку, не розбавляються та не забруднюються.

Кожен окремий мікс містить короткий, але простий для розуміння перелік «сирих» інгредієнтів, що містяться всередині.

Створити свій косметичний засіб за допомогою LOLI Beauty дуже просто:

1. Виберіть BASE — базу/основу. Почніть з багатофункціональної бази для очищення, гідратації або лікування шкіри, тіла або волосся.

2. «Налаштуйте» за допомогою MIX-IN. Для більшого ефекту додайте один, два або три додаткових інгредієнта MIX-IN для вашого типу шкіри.

3. Просто перемішайте.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...