• Світлодіодний тюнінг авто

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 7 вересня 2017 року

ⓅПопулярність світлодіодних ламп останнім часом зростає завдяки перевагам перед усіма іншими лампами. По-перше, такі джерела більш ефективно освітлюють дорогу в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання. По-друге, їх ресурс експлуатації значно вищий, ніж у галогенних. По-третє, вони споживають менше енергії, в результаті чого навантаження на електромережу авто japan cars нижча. І по-четверте, вони стійкі до вібрацій і впливу води. Також діоди універсальні, оскільки можуть використовуватися в різних освітлювальних приладах.

Де можуть встановлюватися діодні джерела світла в авто?

Фари головного світла

Діоди забезпечують не менш ефективне освітлення, ніж лампи розжарювання. Тим більше що їх застосування не вимагає використання блоку розпалювання. Тому діоди стали чудовою альтернативою ксенону. Сучасний ринок пропонує користувачам великий вибір діодних пристроїв.

Детальніше ознайомитися зі світлодіодними лампами для автомобілів можна на сайті: https://japan-cars.com.ua/.

Передні і задні габаритні вогні. У габаритну оптику ставляться світлодіоди без цоколя.

Стоп-сигнали

У такі фари зазвичай встановлюються двоконтактні джерела освітлення, що відносяться до типу 14 НР. Одна з особливостей таких автолампочок - наявність 14 діодних елементів. Цей тип пристроїв зазвичай вибирають автолюбителі, які віддають перевагу яскравості, якості та надійності.

Можна вибрати і трьохдіодні лампи, для їх роботи додатково використовується перетворювач. Для економії коштів наші співвітчизники часто ставлять вироби типу SF. Автолампи цієї серії більш доступні, мають гарну яскравість і прості в монуванні.

Для денних ходових вогнів можуть використовуватися як одиночні вироби, так і діодні стрічки. У деяких країнах використання ДХВ обов'язково в будь-який час доби.

Протитуманні ліхтарі

Фактично цей тип фар дублює габаритну оптику. Якщо встановити в ПТЛ світлодіодними лампочкамии, це дозволить забезпечити поліпшену видимість авто. Але за фактом якість освітлення діодами дороги в негоду дещо гірша, ніж у випадку з галогенками.

Крім оптики, світлодіодні джерела освітлення можуть застосовуватися і в освітлювальних приладах салону. Це можуть бути плафони основного світла, розташовані на стелі транспортного засобу, а також у приладову панель автомобіля.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...