• Усі переваги кредиту під заставу авто

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 30 січня 2018 року

ⓅОформлення кредиту під заставу автомобіля – це один із найпопулярніших способів кредитування (https://www.ideabank.ua/uk/private-clients/money-credit/), який дозволяє під такі гарантії швидко отримати готівку і вирішити свої проблеми. Такий кредит під заставу авто в банках називають «банківський ломбард», у якості застави служить ваш автомобіль. У таких випадках ви можете розраховувати на максимальну суму кредиту 60% від оціночної вартості автомобіля і такий максимум отримаєте, якщо пощастить. Зазвичай банки запрошують для оціночної вартості автомобіля свого акредитованого спеціаліста, і відбувається це за рахунок позичальника.

Плюси від таких угод

У таких випадках при отриманні кредиту таким способом позичальникові, як правило, не відмовляють. Оформляється кредит швидко і під різноманітну техніку, під яку видається позика.

В якості застави можна надати:

  • Автомобілі різних марок;
  • Будь-яка мототехніка;
  • Водні види техніки;
  • Повітряний транспорт.

Отримати кредит можна під заставу будь-якого транспорту, який підходить під вимоги банку. Під такі вимоги не підпадають старі машини, які відносяться до предметів антикваріату, а ось п'ятирічні іномарки, банк бере в якості застави. Варто зазначити, що банківський ломбард набагато вигідніший і надійніший, ніж звичайний автоломбард. Діяльність банку повністю контролюється Центральним Банком. Тому будь-яка така угода з банком прозора і дає впевненість у її надійності.

Бувають випадки, коли позичальник не зміг забрати свій автомобіль, тому такий автомобіль можна придбати у банку за ціною нижчою, ніж його ринкова вартість. Такі машини, як правило, швидко розкуповують, але шанс усе ж є. Для зручності покупця таку машину можна оформити в розстрочку.

Більшість зазвичай не вникає у банківські правила розпродажів таких машин, просто не знайомі з ними, хоча покупка в розстрочку, набагато вигідніша ніж за готівку. Якщо у вас є 10 000 доларів, які ви готові віддати за машину, в такому випадку можна купити в розстрочку автомобіль не переплачуючи. А ці гроші можна покласти в банк під відсотки. Після закінчення виплати кредиту за авто на вашому рахунку залишиться ті ж 10 000 доларів, але вже з відсотками.

Можливі мінуси

Оціночна вартість - це найголовніший мінус при оформленні кредиту. Також, в автоломбарді, сума кредиту може бути до 80% від оціночної вартості машини. У банку вона не перевищує поріг у 60% і набагато завищені вимоги до техніки. Пов'язано це, перш за все від високої ліквідності застави та його забезпечення, які мінімізують усілякі ризики. Банк за прострочений кредит нараховує штрафні санкції, які можуть навіть бути вищими вартості автомобіля.

Що стосується звичайного ломбарду, то такі штрафи він не нараховує, через те що його основна мета полягає в перепродажі не викупленого автомобіля.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...