• Радіокеровані іграшки – мрія багатьох дітей

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 5 лютого 2018 року

ⓅБудь-яка дитина старше п'яти років у захваті від іграшок на радіокеруванні. Дітлахи готові бути слухняними, отримувати тільки відмінні оцінки заради того, їм купили такі якісні дитячі іграшки від eKIDS в подарунок.

Найбільшим попитом користуються:

  • машинки
  • гелікоптер
  • роботи
  • літаки

Рейтинг найбільш популярних моделей:

Speedcar

Міні-копія справжнього автомобіля. Крім простоти управління, така іграшка максимально повторює зовнішні характеристики оригіналу: плавність ліній, якісне фарбування, декоративні хромовані елементи. Дитина оцінить можливість контролювати швидкість і маневриність руху транспортного засобу через зручний пульт.

Позашляховик від Dikie Toys

Красиве забарвлення авто та масштабні розміри обов'язково привернуть увагу непосидючих хлопчиків. Така іграшка дозволяє створити безліч різних історій із перегонами і пригодами. Величезні шасі створюють загрозливий вигляд, надаючи позашляховику громіздкість. Пульт дозволяє дуже просто і легко керувати цією іграшкою.

Гоночний мотоцикл Nаnа зі звуковими і світловими ефектами

Такий подарунок порадує будь-кого з хлопчаків. Крім транспортного засобу, в комплекті: пульт, акумулятор, зарядний пристрій, батарейка. Мотоцикл має обтічну форму і яскраве поєднання чорного та білого кольору. Металеві елементи виробу надають особливої міці іграшці.

Будівельний підйомний кран на радіоуправлінні

Відчути себе будівельником допоможе дитині підйомний кран. Сюжетна гра з такою іграшкою дозволить познайомити дитину з професією кранівника. Кран із легкістю підніме вантажі і перемістить їх на необхідну відстань. Кабіна повертається на 360 градусів. З таким пристроєм дитина зможе розгорнути справжній будівельний майданчик.

Гелікоптер на управлінні від Beles

Хто мріє підкорити повітря, обов'язково оцінить гелікоптер на радіоуправлінні. Сучасний дизайн, яскраве забарвлення, а також передові технічні характеристики виправдовують його місце в рейтингу популярних товарів цієї категорії. Гелікоптер може підійматися вертикально і взлітати як літак горизонтально. А восьми хвилин у польоті, стільки він може знаходитися у повітрі, буде досить, щоб отримати максимум задоволення від гри.

Роботи від Beles HG-702A0

Роботи давно стали помічниками в щоденному житті людини. Тому і розважати вони також добре вміють. Сучасний міні-робот на управлінні легко переміщується по поверхні. В руках тримає підставку, на якій можна помістити маленьку книжечку або машинку. Ваш радіокерований маленький помічник швидко доставить невеликий предмет у радіусі 15 метрів.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...