• Крем для гоління, м'який як пух. Робимо самі!

 • П'ятниця, 2 лютого 2018 року

Крем для гоління у вигляді гелю або крему — це те, що дуже часто використовують як чоловіки, так і жінки. Куплені засоби для гоління містять потенційні подразники, ендокринні руйнівники та канцерогени. Чи не краще вибрати більш натуральну альтернативу — саморобний крем для гоління на основі натуральних олій?

Будь-хто може погодитися з тим, що не використовувати при голінні крем або інший подібний засіб неможливо. Це може призвести до ще більшого числа мікропорізів, що болісно для шкіри і особливо небезпечно з точки зору зараження.

Але що робити, якщо не хочеться використовувати покупні засоби для гоління, які містять безліч небезпечних речовин? Звичайно ж спробувати замінити їх на більш прості, домашні, зроблені своїми руками!

Деякі рекомендують використовувати для гоління просто натуральну олію — оливкову або кокосового горіха. Але іноді після використання олія може досить погано вимиватися із бритви.

Іншою альтернативою є використання тільки натурального мила (краще за все працює кастильське мило). Але мило має істотний недолік — воно пересушує шкіру, позбавляючи її залишків вологи, особливо взимку.

Своїм улюбленим рецептом крему для гоління домашнього приготування, який не має вище перерахованих недоліків, поділився Sarah Dephillips.

М'який як пух крем для гоління чудово пом'якшує шкіру, має дивовижний запах та легко вимивається із бритви під струменем води.

Крем для гоління — робимо вдома

Cкладові:

 • 1/3 склянки олії ши;
 • 1/3 склянки кокосової олії;
 • 2 ст. л. мигдалевої олії;
 • 3 ст. л. рідкого кастильського мила;
 • 2 ч. л. харчової соди;
 • будь-які за бажанням ефірні масла — декілька крапель.

Приготування:

 1. У неметалевій посудині на водяній бані на невеликому вогні розплавляємо масло ши та кокосову олію. Мета водяної бані в тому, щоб повільно та м'яко нагріти інгредієнти. Нагрівання безпосередньо на пальнику буде занадто інтенсивним.
 2. Коли обидва інгредієнта розплавляться, знижуємо температуру і додаємо мигдальне масло. Даємо суміші охолонути до кімнатної температури, а потім ставимо в холодильник або на холод.
 3. Коли суміш охолоне і стане твердою та воскової консистенції, дістаємо її з холодильника і збиваємо міксером (ручний міксер або віночок не впораються із цим завданням). Починаємо з низьких оборотів міксера. Спочатку суміш буде погано піддаватися збиванню, але поступово все вийде.
 4. Поступово додаємо мило, харчову соду й ефірні масла (за бажанням), продовжуючи збивати і збільшуючи швидкість міксера. Зрештою всі шматочки повинні зникнути, а суміш повинна вийти дуже ніжною.
 5. Перекладіть засіб у водонепроникний контейнер, намагаючись не порушити його консистенцію.

Поради:

Якщо в засіб потрапляє вода, це знижує його термін придатності. Тому намагайтеся працювати сухими руками та зберігати крем подалі від води.

Збільшуючи або зменшуючи кількість мила, можна змінювати миючі властивості крему. Якщо засіб налипає на бритву, трохи збільште кількість кастильського мила.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...