• Чи потрібна хімчистка вашому авто

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 31 січня 2018 року

ⓅУ салоні автомобіля ми проводимо дуже багато часу, так що його слід утримувати не у меншій чистоті, ніж квартиру. Адже відсутність бруду, пилу, плям різного походження не тільки додає комфорту, але і зберігає здоров'я.

Потреба в очищенні салону авто

Придивіться уважно до плям, на картах дверей, на сидіннях, у багажнику, на стелі.

Видалити їх зможе лише глибока хімчистка салону авто https://stirka.ua/. Однак плями з'являються не тільки в позначених місцях, але також на тканинному і килимовому покриттях салону. Вони ж вбирають у себе не тільки пил, але пролитий дитиною сік, крихти печива та інший бруд з вулиці.

Зате за допомогою проведення глибокої хімічної очистки (звичайно, якщо будуть використані високоякісні хімічні препарати) вдасться надати салону первісний вигляд – чистий і сяючий.

Робочий процес по внутрішньому очищенні салону має проводитися з дотриманням усіх розроблених стандартів, тобто дуже ретельно і високоякісно.  Сумнівні хімічні засоби можуть навіть пошкодити поверхню.

Причини засмічення салону авто

1. В умовах міського швидкоплинного життя автомобіль експлуатується щодня.

2. У міському повітрі постійно присутні:

  • смог;
  • пил;
  • вологість, через яку утворюється неприємний запах;
  • пух від тополі, пилок рослин.

Усе це осідає в салоні автомобіля, і тільки шляхом очищення його хімічним способом можна прибрати забруднення. Цю процедуру рекомендується замовляти автовласникам регулярно і системно.

3. Наше часте перебування в машині неминуче залишає сліди. Разом із брудом, піском і пилом в салоні авто накопичуються природним шляхом хвороботворні мікроорганізми, такі як віруси, бактерії, грибки, які очікують сприятливих умов, щоб розвинутися і перетворитися в небезпечну цвіль.

4. Нам нерідко доводиться харчуватися в дорозі. Тому в салоні можна побачити сліди жирної їжі, пролитих напоїв, липких солодощів.

5. У вас є домашній улюбленець - собака, кіт або хом'ячок? Тоді в салоні неминуче з'являться: кліщі, мікроби, вовна та інші сліди перебування тварин.

Чому бажано звертатися до професіоналів?

Звичайно, простим пилососом або малоефективним хімічним препаратом з магазину застарілий бруд ніяк не прибрати! Спеціальне обладнання (оборудование химчисток) та високоякісні хімічні препарати використовують тільки професіонали.

Не слід забувати і про неприємні запахи у салоні. Вони виникають через проникають у тканини і сприяють розвитку мікроелементів. А важке повітря  докучає і водієві, і його пасажирам.

Часте відвідання хороших автомийок, допоможе уникнути дорогої хімчистки!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...