• Цікаві ідеї для кімнати хлопчика

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 31 січня 2018 року

ⓅЧи існують відмінності між кімнатами дівчинки і хлопчика, - звичайно так. Які особливості і на що варто звернути увагу при оформленні дитячої кімнати хлопчика.

Отже, сьогодні ми зупинимося на оформленні кімнати хлопчика.

Облаштування хлопчачої кімнати спершу може здатися завданням не з легких, але ця стаття доведе вам протилежне. Визначатися з дизайном кімнати для дитини необхідно виходячи з її віку, оскільки цей параметр є головним і керуючись ним потрібно підбирати меблі і прикрашати різними цікавими речами.

дизайн интерьера от Zagariya-design

Безтурботне дитинство

Дизайн кімнати для зовсім маленьких хлопчиків може бути абсолютно різним, оскільки у цьому віці малюк не має особливих переваг, адже його смаки лише починає формуватися. У всякому разі, така дитяча кімната повинна бути безпечною і комфортною, а також сприяти розвитку дитини. Наприклад, почепіть на стіну яскраву фанеру до якої причепіть усілякі замки, руль, різні фактури тканин, дерева, поличку де їздитиме маленька машинка та різноманітні цікавості.

Дитячий диван дозволить облаштувати м'яке місце для сну і тим самим гарантувати зручність. На перших порах варто подумати про облаштування ігрового куточка, де дитина точно буде проводити багато часу і потроху пізнавати навколишній світ. В процесі декорування приміщення важливо віддавати перевагу яскравим кольорам, які зможуть зарядити позитивною енергією на весь день,але в комбінації з простими пастельними відтінками, тому що вони дозволяють згладити потенційно можливу агресивність палітри.

Будні школяра

Наступна етап: облаштування спальні для більш дорослої дитини. Вже на цьому етапі можна намагатися зробити кімнату не тільки красивою і зручною, але і більш практичною. Дитяча – місце, де дитина буде проводити багато часу, особливо в шкільні роки, коли потрібно приділяти багато часу домашньому завданню. Тут незамінні будуть дитячі столи та парти, оскільки вони відрізняються спеціальною конструкцією, що дозволяє контролювати положення хребта, а це дуже важливо для зростаючого організму. Якщо кімната маленька, а дитина не одна, то відмінним варіантом для її облаштування стануть дитячі двоярусні ліжка схожого на літак, авто або корабель. Але таке ліжко підійде і одній дитині. Справа в тому, що існують деякі моделі, де верхня частина – це місце для сну, а нижня оснащена під повноцінне робоче місце, де дитина спокійно виконуватиме домашнє завдання. Не забувайте і про спортивний куточок.

Підлітковий максималізм

Кімнати для підлітків не завжди може подобатись батькам. Тут юнак, зазвичай сам вирішує якою він хоче бачити свою кімнату. Дизайн приміщення залежить переважно від його переваг, які до цього часу вже сформувалися, хоч і можуть як і раніше змінюватися. Тут вже не буде іграшок, на зміну їм прийдуть постери з будь-якими групами або ж лаконічний мінімалізм, який залишає виключно те, що необхідно.

Дизайн кімнати для дитини - річ дуже індивідуальна, через що підходити до цього питання важливо з відповідальністю, не ухвалювати рішення зопалу і наспіх. Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть вам створити ідеальний дизайн кімнати для своєї дитини і отримати хоча б загальне уявлення про те, яким він може бути.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...