• Як правильно підібрати комп’ютерний стіл

 • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
  Середа, 7 лютого 2018 року

ⓅКомп'ютери всюди: на роботі, вдома, школі, повсюди. За комп'ютером ми проводимо більшу частину денного часу, примудряючись не відриватися від нього іноді навіть під час їжі. Всі чули про те, що комп'ютерний стіл повинен бути підібраний правильно, що від цього залежать зір і постава, але коли ми приходимо до меблевого магазину, очі розбігаються від великої кількості стильних, «крутих» і сучасних столів, а правила безпеки бігом випаровуються з голови.

А взагалі-то, треба знати три правила:

 • Монітор повинен знаходитися на рівні очей або трохи нижче;
 • Відстань від очей до монітора – чим далі, тим краща, але ні в якому разі не ближче 50 см;
 • Постава повинна бути суворо прямою.
 • От і все. Але як складно дотримуватися цих правил! А за дітьми взагалі не встежити...

А знаєте, що Вам у цьому допоможе? Звичайно, знаєте. Правильний комп'ютерний і (офисный стол ОСЕ - 28 дуб венге). Правильний – це спроектований так, щоб вам і вашій дитині було просто дотримуватися трьох зазначених правила.

Але на цьому вимоги до комп'ютерного столу не закінчуються. Він повинен бути стильним і не виглядати як раритет із «світлого радянського минулого», бути зручним, щоб на ньому можна було розташувати ще що-небудь крім безпосередньо комп'ютера. І, звичайно, він повинен просто подобатися.

Найкраще звернутися до інтернет-магазину. Там і вибір більший, і їхати нікуди не треба. Сотні найрізноманітніших офісних і комп'ютерних столів, починаючи від найпростіших, де поміститься лише комп'ютер, і закінчуючи розкішними стінками, куди крім самого комп'ютера або ноутбука можна поставити ще безліч книг, папок, фотографій і всякого обладнання.

Іноді люди не хочуть купувати в інтернет-магазині через думки: «А як доставляти? Це просити когось треба. А платити? Це з карти переводити... А як це? Та й спочатку заплатиш, а потім нічого не привезуть». Такі думки були б доречні років десять тому, але точно не тепер!

Усе просто:

 • Платити можна як готівкою, так і картою;
 • З доставкою ніяких проблем: співробітники фірми не тільки привезуть товар до потрібної адреси в обумовлений час, але і зберуть стіл;
 • Будь-які інші питання також можна обговорити з менеджером.
 • Правильно кажуть люди: на здоров'ї не економлять. А комп'ютерні столи – це меблі, які до здоров'я мають пряме відношення! Особливо ретельно потрібно вибирати стіл дитині, адже вона так багато часу проводе за комп'ютером! І не встежиш за тим, як дитина тримає спину і чи дотримується відстань до монітора. Так що краще купити хороший комп'ютерний стіл, ніж потім горювати про втрату зору і купувати окуляри або лінзи.

Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...