• Які вони годинники селебретіс?

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 6 лютого 2018 року

ⓅЇхнє життя проходить під пильною загальною увагою. Світ стежить за тим, яку цікаву деталь камера папараці вихопила цього разу. Нам теж цікаво, що носять усесвітньо відомі селебрітіс на ... своєму лівому зап'ясті?

Шикарна і небезпечна

Чудова Шарліз Терон уже не перший рік є обличчям марки Dior. Багато хто бачив шикарний ролик парфумів J'adore, де акторка скидає із себе все зайве, залишаючись одягненою лише в улюблений аромат. Наручний годинник цієї марки також багато раз з'являвся у неї на руці в рамках рекламних кампаній. Але і в повсякденному житті Шарліз не може розлучитися з улюбленим білим годинником від Dior.

Епатаж зі смаком

Епатажна поп-діва Мадонна неодноразово дивувала публіку своїми заявами і видовищними виступами. Неординарна поведінка, скандали і відмінна музика – її вічні супутники. А ось у виборі аксесуарів, співачка виявилася куди більш консервативною. Один з її улюблених годинників – Rolex Daytona http://www.luxgroups.ua/watch, модель унісекс. І хоча він дещо не в'яжеться з іміджем артистки, але вибір дійсно вишуканий.

На службі Її Величності

Деніел Крейг, який ось уже кілька років поспіль грає Джеймса Бонда, пов'язаний контрактом із швейцарською компанією Omega. Тому на урочистих прийомах і масових заходах він зобов'язаний з'являтися саме з цим годинником на руці. Але так само як і від улюбленої ролі, він отримує задоволення і від такої домовленості. Ще б пак – найпопулярніший британський шпигун із відмінним швейцарським годинником на руці, докладніше про швейцарські годинники за посиланням: каталог швейцарских часов

Прихований від усіх

Нео, Костянтин, Джон Вік – кожен із цих образів отримав частинку незрівнянного Кіану Рівза, оскільки всі ці герої були чимось йому близькі. Актор веде самотній спосіб життя, з'являючись на великих екранах у приголомшливо чудових фільмах і, набагато рідше, на урочистих прийомах. Проте, побачити, який наручний годинник актор обирає, не склало ніяких труднощів. Сьогодні його улюбленим аксесуаром є годинник від Carl F. Bucherer. Саме з таким годинником був його герой Джон Вік. Кіану вони настільки припали до смаку, що він переніс годинник і в своє реальне життя.

Виждавший

Саме так жартома називали Леонардо Дікапріо після отримання довгоочікуваної статуетки Оскар. Хоча і сам актор поставився до ситуації з гумором. До речі, на легендарну церемонію Лео прийшов у своєму улюбленому годиннику TAG Heuer, обличчям яких він є.

 До речі, актор навіть допомагав у розробці однієї з моделей швейцарського бренду - Aquaracer, яку з задоволенням додав до своєї колекції. Водостійкість приладу - 500 м, так що тепер Лео зможе в безпосередній близькості спостерігати за своїми улюбленими синіми китами.

Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...