• Як скоротити витрати на друк і папір в офісі?

  • Субота, 3 лютого 2018 року

Щорічно у всьому світі на роботі в офісах люди використовують тонни паперу. Після використання частина з цього обсягу йде на переробку, але велика частина — на звалище, через що для отримання нової сировини доводиться продовжувати вирубку дерев. Але всього цього можна уникнути, якщо дізнатися про прості способи щодо зменшення використання паперу.

Останніми роками було зроблено декілька постійних зусиль для захисту природних ресурсів. Однак, крім природних ресурсів, існує чимало речей, які зроблені з цих ресурсів. Одним з таких є папір, виготовлений ​​із дерева. Ми усі знаємо про важливу роль паперу та друку в офісі.

Багато офісів активно займаються переробкою, що є екологічно чистим і більш дешевим варіантом. Незважаючи на те, що рециркуляція є хорошою практикою, якщо типовий офіс щодня скорочує споживання паперу, то це може виявитися набагато більш рентабельною стратегією.

Conserve Energy Future пропонує зупинитися на деяких простих способах, які дозволять кожному скоротити витрати на друк і папір.

Повторне використання непотрібного паперу

Щодня в офісах накопичується велика кількість непотрібного паперу, який зрештою відправляється у сміттєвий бак. Однак замість того, щоб викидати такий папір, його можна по-різному використовувати.

Наприклад, для упаковки вантажів, для друку чорнових документів і багато іншого, для чого немає необхідності використовувати новий папір.

Двохсторонній друк

Було відмічено, що більшість людей використовують тільки одну сторону паперу, особливо для друку. Однак це не дуже гарна практика, оскільки, використовуючи папір з обох сторін, ви зможете скоротити споживання паперу майже наполовину. Просто переверніть папір на іншу сторону і вставте його у принтер.

Постійність в переробці

Всі співробітники, що працюють в офісі, повинні бути ознайомленими з перевагами утилізації. Найкраще це зробити, поставивши контейнер для збору паперу або коробку, де всі співробітники можуть зберігати непотрібний папір. Це допоможе зберігати папір в одному фіксованому місці, щоб потім його можна було легко відправити в центри переробки. Всю макулатуру бажано відправляти в центри переробки не рідше одного разу на місяць, щоб вона не накопичувалася у великих кількостях.

Друк у режимі чернетки

Друк у режимі чернетки буде зберігати чорнило, оскільки насиченість і якість чорнила знижуються. Колір чорнила буде світлішим, однак людина зможе з комфортом прочитати все, що надруковано. Ця вельми корисна особливість режиму чернетки зазвичай є у старих принтерах.

Уникайте частого використання кольорового друку

Кольорові принтери більш популярні в порівнянні зі старими чорно-білими. Однак слід уникати кольорового друку, оскільки він використовує більше чорнила в порівнянні з чорно-білим. Документи або сторінки, які не будуть представлені комусь і будуть використовуватися для особистих цілей, можна надрукувати чорно-білими.

Інвестувати в перероблений папір

Кращий спосіб заощадити багато грошей при покупці паперу — це купувати перероблений папір. Якщо ви вже берете активну участь у процесі переробки, тоді не буде великої шкоди при використанні переробленого паперу.

Можливість управляти доступом до друку

В офісах, де багато співробітників, іноді важко відслідковувати людей, які використовують друк для офіційної роботи. Однак, перевіривши це, ви зможете заощадити багато паперу, адже буває, що більшу частину часу друк використовується для непродуктивних цілей. Це дозволить заощадити величезні обсяги паперу та чорнил.

Купівля вторинних чорнил і тонера

Викинуті картриджі, як і звичайне сміття, призводять до накопичення відходів на полігонах. Це не приносить користі навколишньому середовищу. Тому рекомендується переробляти ці картриджі. Поряд з економічною перевагою це також захищає навколишнє середовище від шкідливих хімічних речовин, які виділяються з картриджів, коли вони знаходяться на полігонах.

Онлайн-документи

Немає сенсу друкувати документи, які в основному використовуються в інформаційних цілях. Кращий спосіб — попросити співробітників прочитати ці документи в інтернеті і не друкувати їх. Створіть копії файлів у форматі PDF, що призведе до економії великої кількості паперу. Співробітникам також бажано зберігати свої документи на комп'ютері, щоб їх можна було переглядати в будь-який час, без необхідності друкувати.

Обізнаність серед співробітників

До тих пір, поки люди, що працюють в офісі, не візьмуть на себе ініціативу по скороченню друкованих та паперових відходів на своєму робочому місці, ніякі зусилля не зможуть вплинути. Потрібно розповісти про переваги, пов'язані зі зберіганням паперу та про інші важливі моменти.

І на останок

Вищезазначені способи — одні з найпростіших методів раціонального використання паперу і друкованих засобів. Більшість робочих офісів вже зробили серйозні кроки щодо цього. Користь від цього вже відчули різні організації, і вони спонукали інші фірми діяти в цьому напрямку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...