• Біорозкладану агроплівку почнуть виробляти в Україні

  • Понеділок, 5 лютого 2018 року

Починаючи з цього року в Україні на заводі IMMER Ukrplastic почнеться виробництво біорозкладаної агроплівки, яку часто застосовують для мульчування ґрунту при вирощування різних культур. На відміну від звичайної плівки, нова агроплівка повністю розкладається у ґрунті після використання, не забруднюючи його пластиком.

Як повідомляє «Український клуб аграрного бізнесу», екоплівка повністю розкладається. Її можна буде застосовувати у традиційному й органічному землеробстві для вирощування зернових та овочевих культур.

Випробування, які проводилися творцями біорозкладаної агроплівки показали, що через 6 місяців від початку укладання плівки вона повністю розкладалася, а у ґрунті ніяких видимих ​​залишків вже не було.

Для чого потрібна біорозкладана плівка? Вона застосовується для мульчування рослин, перешкоджає швидкому випаровуванню вологи із ґрунту та появі бур'янів (не потрібна постійна прополка), охороняє посіви від птахів, покращує мікроклімат у зоні посадок і підвищує врожайність культур. З урахуванням мінливих агрокліматичних ресурсів, функціональність такої плівки складно переоцінити.

Агроплівка від IMMER Group дозволяє підвищувати врожайність без використання при цьому засобів захисту рослин (які можуть бути токсичними та становити потенційну небезпеку для людей).

Ще одна перевага плівки — після використання її не потрібно збирати та спеціально утилізувати, це також допоможе агровиробникам заощадити ресурси.

Президент IMMER Group Ірина Мельник каже:

«Розроблена нами біорозкладана плівка є екологічним і ефективним рішенням, яке підвищує врожайність і сприяє кращому розвитку сільськогосподарських культур. Ми впевнені, наша розробка стане гідним внеском у сталий розвиток аграрного виробництва».

Такі фізичні параметри, як товщина плівки та ширина рулонів, підбираються індивідуально, залежно від сільськогосподарської культури та інших умов.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...