• У Великобританії відходи собак використовують для роботи вуличних ліхтарів

  • Вівторок, 23 січня 2018 року

Відходи собак, які господарі повинні збирати під час вигулювання своїх улюбленців, можна використовувати в якості джерела енергії для вуличних ліхтарів. Такі ліхтарі вже використовуються у одному з житлових районів Великобританії.

Брайан Харпер (Brian Harper), житель району Малверн-Хіллз у Вустерширі, розробив спосіб роботи вуличних ліхтарів із використанням собачих екскрементів. Система використовує анаеробний автоклав, прикріплений до вуличних ліхтарів, і є першим британським вуличним ліхтарем, який заряджається від собачих відходів.

Харпер є членом громадської екологічної групи Transition Malvern Hills. Він три роки розробляв систему, а грант від Malvern Hills Area of ​​Outstanding Natural Beauty і Metanogen Ltd надав варильний котел.

Щоб привести в дію лампу, люди, які вигулюють собаку, збирають як зазвичай відходи в пакет, а потім кладуть мішок у біогазгенератор, прикріплений до ліхтарного стовпа, і повертають ручку. «Паливо» нагрівається та змішується, потім його руйнують мікроорганізми, виділяючи біометан для живлення лампи і виробляючи добрива.

Для живлення ліхтаря протягом 2-х годин щовечора досить приблизно 10-ти мішків відходів.

Харпер сподівається, що світло таких ліхтарів буде нагадувати людям про те, що навіть відходи собак мають цінність, і заохочувати їх збирати це «паливо».

Наступний крок — спробувати встановити лампи в міських парках по всій країні.

Маломасштабні анаеробні переробні пристрої, подібні до тих, які використовуються у цьому новому вуличному ліхтарі, поширені в багатьох країнах, що розвиваються, таких як Індія, та деяких більших — на Заході: вони виробляють тепло й електроенергію зі стічних вод і гною.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...