• Перший у світі напій для догляду за порожниною рота Qii створили в Канаді

  • Понеділок, 29 січня 2018 року

Стартап із Канади DoseBiome створив Qii — повністю натуральний чайний напій, який, як було науково доведено, допомагає поліпшити здоров'я порожнини рота. Напій не містить кислот, які викликають ерозію емалі, доглядає за порожниною рота та знижує ризик розпаду зубів.

Більшість напоїв виробники «завантажують» консервантами, через що їх кислотність підвищується. Це дуже негативно впливає на зуби. Коли зуби піддаються впливу кислот, які мають критичний рівень pH 5,5, це може призвести до ерозії емалі і до подальшого їх руйнування.

Кислотність безалкогольних напоїв, фруктових соків та чаїв у пляшках має навіть набагато нижчий показник pH. Це допомагає зберігати їх смак, текстуру та подовжує термін придатності.

Канадський стартап DoseBiome створив напій-чай Qii, який відрізняється тим, що він має стійкий показник рН, що дорівнює 7.

Цей некислотний і повністю натуральний напій допомагає запобігти розпаду зубів — це довели і проведені наукові дослідження.

Напій має два смаки — зелений чай із лемонграсом та імбиром і класичний чай улун.

За словами виробників, Qii має натуральний аромат справжнього чайного листя, не містить сої, глютену, ГМО та ідеально підходить для освіження дихання, втамування спраги та просто для вживання після їжі.

Qii містить запатентований інгредієнт XyVita, виготовлений із ксиліту — цукрозамінника. Ксиліт, отриманий із берези, має солодкий смак і містить на 40% менше калорій у порівнянні зі звичайним цукром. Також на відміну від цукру, ксиліт НЕ створює живильне середовище для бактерій у роті.

Напій Qii піддається термічній стерилізації і тому не потребує консервантів. Таким чином його рН = 7, що є безпечним для зубів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...