• Створено датчик, який попереджає робітників про травму, — SoterSpine

  • П'ятниця, 26 січня 2018 року

В Австралії створили сенсор SoterSpine, який попереджає робітників про можливу травму. Невеликий прилад кріпиться до одягу робочого та відстежує його дії, після чого дає рекомендації щодо зниження ризику травми спини.

SoterSpine було розроблено спеціально для промислових працівників. Він являє собою невеликий, придатний для вдягання м'язово-скелетний монітор, який попереджає про використання небезпечних рухів. Він покликаний допомогти зменшити кількість травм на робочому місці.

Маленький пристрій кріпиться до одягу та призначений для безперервного носіння, незалежно від умов. Він не схильний до нагрівання та водонепроникний. Коли SoterSpine виявляє рух людини з підвищеним ризиком, він попереджає про це користувача.

Для отримання індивідуальних рекомендацій для кожного працівника та більш широкого розуміння справи, в підключених пристроях використовується машинне навчання та штучний інтелект.

SoterSpine працює разом із додатком Soter Analytics.

Під час дослідження на одній із провідних гірничодобувних компаній Perth австралійська компанія з інформаційних технологій виявила, що використання SoterSpine знижує ризик травми спини членів команди на 70%.

На робочому місці травми опорно-рухового апарату обходяться компанії у 140 млрд австралійських доларів на рік. За допомогою пристрою SoterSpine компанія може заощадити до 7000 AUD на одного працівника на рік при зменшенні числа взятих лікарняних днів і витрат на охорону здоров'я.

Небезпечні умови праці та життя важко контролювати через перехідний характер певних видів небезпеки, і тут змінює ситуацію технологія.

Для літніх людей або людей з інвалідністю створене «розумне» взуття, яке може визначити, що користувач впав, і викликати екстрену допомогу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...