• Пристрій розміром із брелок розповість про небезпеку води — TestDrop Pro з Ізраїлю

  • Середа, 24 січня 2018 року

В Ізраїлі створили портативний пристрій TestDrop Pro розміром із брелок, який визначає придатність води для пиття. TestDrop Pro всього за кілька секунд може визначити, чи містить вода забруднювачі, такі як свинець, кишкова паличка та пестициди.

Для багатьох країн, де існує проблема нестачі якісної питної води, портативний пристрій TestDrop Pro від компанії Lishtot є необхідним.

Цей крихітний пристрій допомагає тестувати воду, яку людина хоче випити. Всього за декілька секунд користувач може дізнатися, чи знайде пристрій такі забруднювачі, як пестициди, свинець і кишкова паличка.

Для визначення якості води Lishtot використовує електричні поля. Забруднювачі, включаючи бактерії, органічні речовини, важкі метали, пестициди і токсини, створюють спотворення поля, які перехоплюються датчиками пристрою.

Перебуваючи поруч із водою, пристрій аналізує електричне поле, щоб визначити, чи безпечно споживати цю воду. Досить піднести TestDrop Pro до стакана (або пляшки) із водою і натиснути кнопку. Якщо індикатор засвітиться червоним кольором — вода небезпечна для вживання; якщо зеленим — її можна пити.

Технологія неймовірно чутлива до всього, що не повинно бути у воді, включаючи мило або слину. У той же час технологія Lishtot не порушується присутністю таких елементів, як земля або з'єднання, які повинні знаходитися в чистій воді, наприклад, сіль або магній.

Пристрої Lishtot є недорогими та доступними і пропонують розширені можливості тестування. До того ж, вони мають підключений bluetooth, тому отримані дані можна передавати на інший пристрій. Також можна скласти глобальну карту води та відслідковувати історію випробувань, завантажити відео, зображення і коментарі.

Такі новинки як TestDrop Pro допомагають людям із країн третього світу вести більш безпечне, більш інформоване життя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...