• Жителі Нью-Йорка медитують у пересувному автобусі-студії

  • П'ятниця, 2 лютого 2018 року

У Нью-Йорку з'явилася незвичайна послуга — помедитувати в пересувному автобусі-студії. За задумом творця, такий підхід допоможе зайнятим городянам щодня займатися медитацією під керівництвом досвідчених практиків, перебувати в тиші та відновлювати своє здоров'я.

Місце для відпочинку розуму є важливим аспектом благополуччя. Тому засновник BE хотів знайти спосіб, як зробити так, щоб люди Нью-Йорка могли медитувати щодня. Він створив пересувний автобус для медитації BE TIME, який допомагає включити такий необхідний тихий час у повсякденне життя.

Розклад регулярно оновлюється та дозволяє легко і швидко знайти автобус, а компанія планує зробити декілька місць із регулярними зупинками, щоб люди могли легко отримати доступ до щотижневої медитації.

Автобус щодня обслуговує заклопотаних городян за допомогою медитативних сеансів. Під керівництвом досвідчених практиків кожен сеанс медитації триває півгодини, також надається безліч методів на вибір.

Заняття коштують $22 долара США за півгодини з доступними пакетами і знижками, а також є кілька відкритих сесій, які проводяться самостійно. Повітряні ковдри, різноманітні варіанти сидіння, легка ароматерапія — все це допомагає швидше поринути в медитацію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...