• Школа на Полтавщині стане енергоефективною і «зеленою»

  • П'ятниця, 2 лютого 2018 року

В одному із селищ Полтавщини громадський рух «Еколтава» запустив проект «Перша зелена школа». Під час його роботи місцева школа отримає безперебійний доступ до електроенергії за рахунок використання відновлюваних джерел і економії бюджетних коштів.

Школа №2, яка знаходиться в селищі міського типу Білики, скоро стане незалежною від перебоїв у постачанні електрики.

Протягом першого півроку поточного року запланована установка на дах школи сонячної електростанції. «Еколтава» також проведе комплексне навчання персоналу та дітей на тему енергоефективності.

Раніше навчальний заклад вже пройшов процедуру моніторингу споживання енергії та отримав енергетичний паспорт.

Спільно з адміністрацією школи команда «Еколтави» провела першу зустріч із керівництвом Кобеляцької районної ради. Заручившись підтримкою, вже підписали тристоронній договір про співпрацю.

Цей перспективний початок надихнув команду «Еколтави» та місцеву активістку Лідію Чернігів на пошук ресурсів для подальшої модернізації закладу.

Наступним кроком стане обстеження будівлі на предмет раціональності споживання тепла.

За допомогою тепловізійної зйомки й опитувальника робоча група досліджує можливі втрати енергії та визначить, що потрібно для того, щоб знизити витрати тепла.

Цей проект профінансований німецьким фондом URBIS. Його мета — підвищення рівня енергоефективності школи та гарантований безперебійний доступ до електроенергії.

Також у рамках ініціативи заплановано проведення інтерактивних уроків, інформаційна робота з колективом і учнями з питань енергозбереження та окремий захід — наочний прес-тур для журналістів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...