• Новітні матеріали ванн: мармур, старілан і кварил

 • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
  Неділя, 4 лютого 2018 року

ⓅЩе нещодавно вибір ванн був можливий тільки серед чавунних, сталевих і акрилових моделей. Сьогодні в області сантехніки з’явилися нові цікаві найрізноманітніші синтетичні матеріали, такі як литий мармур або полімербетон, старілан і кварил. Ці матеріали мають більше переваг ніж їх «стародавні» попередники.

Мармурові ванни або як їх ще називають ванни з полімербетону дуже схожі на ванни з натурального каменю, але вони не пошкодяться агресивними матеріалами та на них не утворюються плями. З такого міцного матеріалу можуть зробити будь-якої форми та кольору ванну. До такого виробу можна підібрати полімербетону сантехніку такого ж кольору.

Старіланові ванни знайдуть свого шанувальника серед прихильників акрилових і сталевих ванн. Верхнє покриття із акрилу, а під ним сталева форма.

Одним з нововведень вважаються кварилові ванни.

Кварилові ванна - відмінний вибір якісного виробу, який має довгий період служби.

Кварил на ринку сантехніки вважається досить новим матеріалом, який був отриманий в результаті технології з'єднання акрилу і кварцу. Найчастіше він використовується для випуску піддонів, душових і ванн. Наявність в ньому кварцу дозволяє збільшити зносостійкість і міцність виробу. Завдяки якості акрилу вони набувають еластичність, а за рахунок додаткових домішок - різноманітну текстуру і велику колірну палітру.

Правами на виготовлення сучасного матеріалу - кварила володіє німецька компанія Villeroy&Boch. Випущена з нього сантехніка за багатьма параметрами випереджає моделі з акрилу та інших матеріалів.

Кварилові вироби мають ряд переваг:

 • Зносостійкість. Експлуатаційний період є більш тривалим, ніж у виробів з акрилу. Навіть при незначному догляді ванни не втрачають первинний зовнішній вигляд.
 • Гарний дизайн. Яскрава біла поверхня зовні перевершує моделі зі сталі і чавуну.
 • Підвищена стійкість до механічних навантажень.
 • Товсті стінки. У порівнянні з виробами з акрилу  у таких ванн товстіші стінки, які значно збільшують міцність, також вони не потребують застосування конструкцій жорсткості або додаткового армування.
 • Звукопоглинання. Поверхня такої ванни має можливість поглинання шуму падаючої води.
 • Теплопровідність. Процес охолодження води є повільним, а тому вони більш комфортні.
 • Гладка поверхня. Незважаючи на повну відсутність шороховатостей, вироби не слизькі.
 • Великий вибір конструкцій і моделей, серед яких присутні також і класичні прямокутні варіанти.

В інтернет-магазинах пропонується великий асортимент ванн, що випускаються найбільш надійними світовими виробниками за прийнятною вартістю. В каталозі (интернет магазина сантехники) доступний набір не тільки самих різних моделей сантехніки, але також і аксесуари, меблі для ванної, змішувачі. Після вибору необхідних виробів клієнтам надається можливість зручної оплати та швидкої доставки.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...