• Які вони професії майбутнього?

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 3 лютого 2018 року

ⓅСучасна дійсність багатогранна і стрімка. Лише кілька років тому вона була більш простішою і стабільнішою: з ранніх років людина обирала справу життя і впевненими кроками йшла до підкорення нових вершин, які умовно можна об'єднати в ланцюжок: навчання, освіта - робота - пенсія.

Сучасні реалії змінюються і стають більш динамічними, частина професій просто йде в минуле, перетворюється, з'являються додаткові підрозділи або, навпаки, сфери діяльності професіоналів об'єднуються. Складно передбачити, якою буде ситуація в наступні 5-10 років.

Головні мінуси української освіти

Однією з основних слабких сторін є неефективність фінансування з боку держави, відсутність достатньої автономії навчальних закладів і корупційна складова.

Навчальні заклади в Україні не здатні контролювати і управляти штатом повністю самостійно, це лягає на плечі держави. Зверху диктуються правила, через що в закладах спостерігається надлишковий штат співробітників.

Яким має бути вихід?

Для багатьох актуальне питання про те, як допомогти дитині з вибором подальшого справи свого життя.

Існує кілька порад:

  • Треба встановити довірчі відносини з дитиною, цікавитися її успіхами, хобі, інтересами.
  • Відвідайте центр профільної орієнтації (источник), який гарантує проведення психологічного аналізу особистості з індивідуальним підходом, що дозволить виявити таланти, схильності, здібності. Такий підхід значно полегше питання про майбутню професію, адже орієнтуватися доведеться не на емоції, припущення, а на виявлений за допомогою спеціальних методик потенціал.
  • Можливо, поговорити з психологом, який виділить декілька відповідних професій, звузить коло з передбачуваних варіантів.

Які професії будуть актуальні у майбутньому?

Спеціаліст по оптимізації продуктивності праці

Знадобляться такі знання як з медицини, психології та інших сфер, завдяки яким ефективність робочої діяльності підвищиться, покращиться і якість життя. Вони знадобляться і в повсякденному житті, даючи змогу  ефективно управляти здоров'ям і часом.

Бізнес-консультант по скайпу або іншій онлайн програмі

Викладання, консалтинг і багато інших сфер діяльності передаються через інтернет, і комунікативні платформи на зразок скайпу - ідеальні можливості для роботи.

Мікробіолог-балансер

Він аналізує мікробіологічні показники навколо конкретного індивіда і допомагає на мікробіологічному рівні сформувати здорові звички, забезпечити здоровий спосіб життя.

Брокер віртуальних бірж

Набирають обертів криптовалюта, біткоіни, можливо, з'являться й інші аналоги, тому люди, які професійно аналізують фінансову ситуацію, обов'язково будуть затребувані.

Віддалений дистанційний водій

Уже давно практикується метод, за допомогою якого фахівці керують транспортними засобами через диспетчерський пульт, а в самій кабіні машини водія немає. Це дуже перспективний напрямок, до того ж, один диспетчер-водій може управляти декількома транспортними засобами.

На що звернути увагу при виборі напрямку навчання та місця, де саме буде відбуватися цей  процес?

C кожним роком навчання за кордоном набуває популярності серед українців.

Надайте можливість дитині провести канікули за кордоном, адже така грандіозна зміна обстановки не тільки допоможе відпочити, а й привнесе новий досвід, подарує нові навички, дозволить визначитися з місцем, де йому буде краще здобути освіту.

Існує багато різноманітних програм, розрахованих на підлітковий вік від 12 до 16 років, де можна отримати різні навички одночасно: освоїти будь-який вид творчості, зайнятися спортом, вивчити мову, навчитися фотографувати та інше.

Дуже допоможуть відвідування ВНЗ у дні відкритих дверей, знайомство з навчальним процесом, бесіда з викладачами і студентами. Це давно практикується в Україні та дозволяє точніше сформувати думку про той чи інший заклад.

Цей варіант підходить, коли остаточно обрана країна, де буде проходити навчання, але потрібно підібрати відповідний ВНЗ.

Ваша дитина обов'язково буде вдячна, якщо ви дасте їй можливість отримати якісну освіту за фахом, яка їй буде подобатися і матиме перспективу в майбутньому.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...