• Як обрати букет нареченої

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 13 лютого 2018 року

ⓅВесільну церемонію більшість продумують до деталей. Букет нареченої – здавалося б дрібниця, але як хочеться щоб весь образ був гармонійний і ідеальний. Букет супроводжує наречену з раннього ранку, коли наречений приїжджає з букетом, до пізнього вечора, коли наречена кидає його щасливій неодруженій спадкоємиці.

Букет повинен гармоніювати з образом нареченої, залишатися свіжим і прекрасним. Вибрати (доставка квітів в Києві) і замовити букет краще заздалегідь – це дасть гарантію, що обрані квіти будуть в наявності.

Букет нареченої – злагода та любов!

Круглий букет - класичне доповнення до образу і підійде під будь-який наряд, головне визначитися з вибором і оформленням букета.

Букет у формі каскаду більше підійде до приталеної сукні, тому що шлейф букета не ляже красиво на об'ємне плаття. Дівчатам з маленьким ростом рекомендують на такому букеті не зупинятися. У цьому випадку рішення – каплевидний букет, який підійде і під об'ємну сукню і маленький зріст. Зазвичай каскадний букет складається з різних квітів із зеленню, папороть і стрічки використовуються для досягнення бажаної форми.

Хочете виглядати оригінально і романтично – виберіть помандер на атласній стрічці. Саме такої форми букет був у руках Ніколь Кідман на її весіллі. З цим букетом ви не розлучитеся до кінця заходу. Він може висіти на зап'ясті, легко переноситься і не буде заважати танцювати. Якщо робите весілля в європейському стилі і у вас кілька подружок-наречених – маленькі помандери оригінально прикрасять і доповнять їх образи.

У нас великою популярністю користуються букети під цікавою назвою бідермейєр. Оригінальна назва пішла від німецького і австрійського напрямку в мистецтві, що характеризується простотою стилю, збалансованістю пропорцій і світлими кольорами. Бідермейєр – округлої форми букет із квітами різного кольору або відтінку розташованих по колу один за одним.

Букет на руці – різновид каскадного букета, але носять його, розташувавши на ліктьовому суглобі руки. Довгі великі квіти, наче немовля в руках нареченої. Цей букет ідеально підійде для сучасного весілля.

Квіти – символ досконалості природи. За допомогою квітів ми висловлюємо свої почуття і даруємо гарний настрій і любов своїм близьким, а сайт Flores вам допоможе у цій нелегкій задачі.

А з любов'ю легше життя пройти - Про це кожен знає!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Коментарі