• Алюмінієва фольга в домашньому господарстві: 8 корисних застосувань

  • Понеділок, 12 лютого 2018 року

Багато домогосподарок використовує алюмінієву фольгу для готування страв і випічки. Але не всі знають, що існує безліч інших способів того, як можна використовувати алюмінієву фольгу вдома: від заточення ножиців, чищення прикрас до швидкого прасування одягу.

Фольга є майже в кожному домашньому господарстві: за її допомогою господині готують і запікають соковите м'ясо, овочеві рагу, десерти і багато іншого за улюбленими рецептами.

Але насправді це не розкриває всіх можливостей фольги. Існує безліч інших способів використання алюмінієвої фольги, про які розповідає Brittney Morgan.

Підточити ножиці

Згідно WikiHow, можна використовувати алюмінієву фольгу, щоб заточити леза ножиць, які затупилися. Для цього просто складіть смужку фольги кілька разів, поки вона не стане товщиною у декілька шарів, а потім поріжте її ножицями, як папір, декілька раз.

Потьмяніле срібло знову чисте

Алюмінієва фольга насправді дійсно необхідна, коли мова йде про боротьбу з потемнілим сріблом — чи це столове срібло, чи ювелірні вироби. Поряд зі застосуванням харчової соди, оцту, морської солі та киплячої води, можна також оновити срібло, потерши його фольгою.

Прасувати одяг швидше

Ви можете прасувати свій одяг набагато ефективніше за допомогою одного простого трюку: просто покладіть лист алюмінієвої фольги поверх своєї прасувальної дошки під одяг. Фольга відобразить тепло назад в одяг. Ефект буде таким же, як при прасування обох сторін відразу.

Одяг, який не електризується

Якщо ви використовуєте сушилку, спробуйте покласти всередину невеликі кульки алюмінієвої фольги. Це допоможе уникнути статичного прилипання.

Сад без шкідливих комах

Для більш екологічного способу догляду за садом і відлякування шкідників рослин без використання хімікатів, ви можете розрізати смужки фольги та змішати їх з мульчею, щоб не допустити комах до рослин.

Скребок для посуду

Шматок алюмінієвої фольги, згорнутий в м'ячик, можна використовувати замість скребка, щоб очистити скляний посуд для випічки від залишків їжі. Якщо посуд має спеціальне покриття, будьте обережні, щоб не подряпати його.

Захист від фарби

Алюмінієва фольга може стати у пригоді, коли ви робите ремонт у будинку і, наприклад, фарбуєте двері. Просто оберніть її навколо дверних ручок, висувних ящиків та інших пристосувань, щоб захистити їх від фарби.

Позбутися іржі

Якщо у вас є іржавий метал у саду, ви можете відчистити його за допомогою невеликої кількості мастила і кульки з фольги. Ще одна порада: щоб захистити металеву щітку від іржавіння, оберніть її в алюмінієву фольгу і зберігайте в морозильній камері, коли не використовуєте.

У будь-якому випадку — використовуєте ви фольгу тільки на кухні чи ні — пам'ятайте, що цей матеріал не можна просто викидати у загальну урну для сміття: у природі алюміній буде розкладатися дуже довго, забруднюючи навколишнє середовище. Краще віддавайте його на переробку!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...