• Поради щодо вибору LED-лампи

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 лютого 2018 року

ⓅСвітлодіодні лампи led мають незаперечні переваги перед усіма відомими типами ламп. Популярність цих сучасних освітлювальних пристроїв в останні роки неухильно зростає.

Переваги економічності LED-лампи

  • Служить така лампа практично вічно – понад 10-30 тис. годин, а це означає, що до 25 років.
  • Основна відмінність Led-ламп http://sp-elektro.ru/ від звичних лампочок розжарювання у тому, що вони дозволяють істотно економити електрику. Вони економічніші у 9 разів!
  • У конструкції світлодіодної лампи не міститься ртуті. А значить, така лампочка:
  • нешкідлива для людини і тварин;
  • після виходу з ладу утилізується без додаткових вимог і проблем.

led

Нерідко люди, які до цього часу ще користуються лампами розжарювання, помічали, що світло в приміщенні то несподівано може стати темнішим, то у ту ж мить раптово спалахне незвично яскраво. Це відмічається коливання напруги в загальній електричній системі, коли, наприклад, сусід підключає потужний споживач електроенергії.
Однак користувачі, які встановили економічні LED-лампи, про такі сюрпризи вже забули, через те що як нові джерела освітлення мають діапазон напруги в межах 80-230 Volt, це означає, що тепер не варто побоюватися:

  • миготіння світла, коли є перепади напруги;
  • виникнення замикань, загорянь.

Лед лампи

Що враховують при виборі колірної температури (тон) лампи led

Слід визначитися, яке освітлення найбільше влаштує людину і  за яких обставинах буде включатися лампа. Таким нескладним способом підбирається тон лампи, тобто її колірна температура.

Тут же можна визначити, який саме світловий потік буде відповідати обраній потужності.

Якщо людина працює за столом, їй потрібний більш яскраве світло, а біля комп'ютера – менш інтенсивний світловий потік. А через те, що все ще складно позбутися від усталеної традиції освітлювати робоче місце старими системами, то в інструкції наводиться таблиця відповідності потужностей ламп розжарювання і нових світлодіодних.

Колірна температура звичного класичного зразка 2800*К. Таким же тоном сяє вечірнє сонячне світло. Зате діапазон випромінювання діодного варіанту значно ширший – в межах 1800-6000*К. Таким чином користувачу вдасться легко підібрати той тон, яким він побажає освітлювати своє приміщення.

Інструкцію колірного потоку можна знайти на коробці, який вимірюється в люменах (Лм), так позначають, якої яскравості лампу покупець має собі придбати.

led лампи

Інші поради щодо вибору led лампи

У характеристиці лампи повинен бути позначений цоколь Е27. Навіть якщо точні характеристики використовуваного освітлювального пристрою користувачеві невідомі, все одно цей тип цоколя (повинен мати позначення букви «Е») підійде. Після букви йдуть цифри, що означають показники різьби.

Розробники радять враховувати коефіцієнт передачі CRI. На їхню думку, найбільш звичним для людських очей і найбільш приємним слід вважати коефіцієнт, що наближається до цифри 100. Тоді зір надмірно не напружується, а очі не втомлюються і не хворіють.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...