• Кешбек Aliexpress: переваги купівлі

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 лютого 2018 року

ⓅКешбек-сервіс – це повернення деякого відсотка коштів від замовлення. Купувати улюблені товари та отримувати частину витраченої суми назад мріють майже усі відвідувачі магазинів через інтернет. Кешбек-сервіси Aliexpress допомагає у здійсненні цього бажання.

Деякі сервіси не передбачають обов’язкової реєстрації, що для багатьох дуже зручно, якщо ви  зареєстровані в соціальних мережах, наприклад однокласники, вконтактє. Щоб розібратися в тонкощах програми новачки можуть здійснити безкоштовне тестове замовлення, але спеціальних навичок не потрібно, бо інтерфейс дуже зрозумілий.

Таким чином Aliexpress.com платить усім сервісам комісійні за залучених покупців. Процент залежить від обертаємих коштів сервісу і чим більше залучить сервіс покупців, тим більший процент. Aliexpress виплачує комісійні сервісу, а сервіс у свою чергу переводить відсоток.

Вигідна система лояльності

Сервіси мають  привабливу систему лояльності. Набравши відповідну суму, клієнт набуває статусу Bronzer і його Кешбек (кэшбэк с покупок на Алиэкспресс) збільшується на 10%, накопичивши більшу відповідну суму, відсоток від покупок доростає до 20% і статус переходить в Silver, найбільша прибавка по досягненню найбільшої відповідної суми визначається 30% і характеризується статусом Gold. Якщо ви активний клієнт інтернет магазинів, то досягти максимального статусу не складе ніяких труднощів. Також за відповідну суму відразу можна підключити золотий статус і здійснювати вигідні придбання з найбільшим відсотком повернення.

Позитивні сторони ресурсів

Відносно молоді ресурси протягом вміло збільшують число клієнтської бази. Що ж такого привабливого у сервісах? Озвучимо примітні моменти.

Торгова арена біржі включає величезну кількість магазинів (953 на 2017 рік). Тут можна зустріти як знамениті зарубіжні вітрини типу Аsos, Ebay, Аліекспресс, так і вітчизняні Ельдорадо, Зв'язковий, Спортмастер.

Сервіси часто радують своїх клієнтів різними акціями, під час яких в певних магазинах діє подвоєний кешбек. До того ж на розділах сайту можна пошукати спеціальні коди, вони дають додаткову знижку на товари.

Сервіси дають можливість заробітку пасивного доходу. Потрібно просто розповісти друзям про біржі за допомогою реферального посилання. Якщо вони зареєструються пройшовши по ній, тоді до вашого інтернет-гаманцю будуть капати 15% з кожного замовлення друга.

Обов'язково варто відзначити зручну систему виведення накопичень, а також оперативну обробку заявки (1-3 дні). Для переказу коштів доступні електронні гаманці Вебмані, Яндекс.Гроші, Ківі, PayPal, банківська карта або просто рахунок мобільного телефону.

Кешбек сервіси виконують свою роботу якісно і надійно. Клієнти довіряють посилальній біржі і запрошують на її простори все нових відвідувачів.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...