• Доставка квітів – сюрприз коханій людині

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 14 лютого 2018 року

ⓅПослуга доставки квітів набрала величезну популярність у житті сучасної людини. За допомогою яскравого букета висловлюють увагу не тільки на свята, але також виявляють увагу в звичайні будні. І зробити це можна не виходячи з дому. Інтернет магазин квітів «My-present» представляє вигідну послугу доставки квітів по Києву і всій Україні.

Запрошуємо вас відвідати один з найкращих квітників і місце продажу унікальних квіткових композицій. Ці прекрасні квіти мають магнетичну дію: вони дарують усмішку, змушують очі світитися від радості, з ними легко забуваєш про поганий настрій, вони допомагають висловити почуття любові і симпатії.

Переглянути каталог квітів та букетів можна на сайті: https://kiev.my-present.ru.

Магазин «My-present» надає кращі послуги і величезний асортимент у світі флористики:

  • доставка квітів по Києву (для цього вам потрібно заповнити заявку із зазначенням адресних даних одержувача, трансферт входить у вартість);
  • доставка квітів по всій Україні (щоб скористатися даною послугою, потрібно заповнити форму, де вказати спосіб доставки і адресні дані одержувача, в цій ситуації плата за трансферт вказана окремо на сайті).

Наш магазин доставки квітів співпрацює спільно з надійними кур'єрськими службами. Яскравий флористичний каталог на сайті оформлений з докладним описом кожної одиниці. Зробити правильний вибір квіткової композиції, з естетичної точки зору, допоможуть великі фотографії букетів.

Крім цього, досвідчені консультанти магазину завжди готові вислухати ваші бажання і запропонувати кращий варіант для майбутньої події. Компанія має чіткий і злагоджений принцип роботи, а кожне замовлення доставляється в зазначений час і місце.

Наші квіткові композиції стануть прикрасою будь-якої святкового події: дні народження, весілля, річниці, привітання новонародженого або обернуться в просто приємний сюрприз.

Подяка і рекомендації клієнтів є кращим показником роботи нашого сервісу з доставки квітів на протязі багатьох років.

Щоб оформити замовлення ви можете:

  • заповнити онлайн форму на сайті: my-present.ru;
  • Viber: +7 916 297 86 95
  • WhatsApp: +7 916 297 86 95
  • 03150, Україна, м. Київ, вул. В. Васильківська, буд.66Б, оф.31


Ми завжди чекаємо ваших дзвінків і листів, щоб порадувати вас і ваших близьких!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...