• Правильний вибір туристичного страхування

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 20 лютого 2018 року

ⓅТуристичне страхування сьогодні досить популярне на ринку послуг, адже практично кожна українська родина хоча б раз на рік виїжджає на відпочинок за кордон. Звичайно, багато оформлюють поліс у разі потреби, не припускаючи, що це важливий елемент приємної подорожі. Крім того, більшість туристів оформлюють найдешевшу страховку, не замислюючись про можливі наслідки такого «економного» вчинку.

На що звертати увагу, вибираючи туристичний поліс?

  • У першу чергу, необхідно поцікавитися розміром компенсації, яка буде виплачена у разі настання страхового випадку. Врахуйте, що в деяких країнах медичні послуги дуже дорого коштують, тому не варто обмежуватися мінімальним пакетом страхування.
  • Терміни – ще  один важливий момент, який слід врахувати при оформленні поліса. Краще вказувати дату закінчення дії страховки з деяким запасом, адже якщо з незалежних від вас причин, доведеться затриматися в чужій державі, то захисту ви будете позбавлені.
  • Територія перебування також враховується при підборі страхового пакету  Polis24.com.ua для туриста. Якщо ви плануєте зимову подорож  на високогірні схили, вам може знадобитися рятувальний вертоліт, а ця послуга не входить до стандартного туристичного полісу. Особливо це актуально для таких країн, як Австрія, Швейцарія і Франція, які славляться своїми гірськолижними курортами.
  • Крім цього, клієнт має право включати додаткові опції до свого страхового договору. Щоб максимально убезпечити себе на відпочинку, варто враховувати всі можливі ризики, які найбільш вірогідні в тій державі, яку ви плануєте відвідати.

Де оформляти туристичну страховку?

Більшість туристів не замислюються про страховку, адже найчастіше вона включена у вартість купованої путівки. Однак, варто розуміти, що турфірми пропонують мінімальні пакети з обмеженим набором страхових ризиків. Це загрожує малими компенсаційними сумами, які можуть не покрити надання повноцінної медичної допомоги.

Укладати договір найкраще безпосередньо в страховій компанії, де ви зможете підібрати оптимальну програму захисту для поїздки за кордон. До того ж, у вас буде можливість вивчити інші страховки, які привнесуть спокій у ваше життя і подорож. Завжди краще попередити нещасні випадки, ніж самостійно розбиратися з їх наслідками.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...